Цього року ямковим ремонтом збираються відремонтувати 50% доріг

18.05.2018 г. в 22:44, economics.unian.ua

«Укравтодор» має намір відмовитися від проведення поточного середнього ремонту до 2020 року і перейти до капітальних ремонтів.

Цього року ямковим ремонтом буде відремонтовано 50% автомобільних доріг України, і на ці цілі направлено додатково 1 млрд грн.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, виступаючи у Верховній Раді. «Було ухвалено рішення направити додатковий 1 млрд грн на ремонт і експлуатацію автодоріг. Безумовно, цього недостатньо. Ми зможемо відремонтувати близько 50%, але прогрес є», — сказав міністр.

«Укравтодор» має намір відмовитися від проведення поточного середнього ремонту до 2020 року і перейти до капітальних ремонтів. Омелян раніше повідомляв, що цього року в Україні можуть відремонтувати близько 4-5 тис. км доріг.

За даними Омеляна, фінансування дорожньої галузі у 2018 році становитиме близько 50 млрд грн. За підсумками 2017 року «Укравтодор» відремонтував близько 2,1 тис. км доріг, що є рекордним показником за останні 5 років.

загрузка...
Еще одна новость

Українці пересідають на авто з дизельними двигунами

18.05.2018 г. в 22:44, narodna-pravda.ua

Ще 15 років тому вітчизняний автолюбитель боявся купувати дизельні авто з-за проблем з ремонтом і неякісної солярки. У наш час частка дизельних авто в загальних продажах досягла європейських показників. Відзначається що продажі нових дизельних авто за перший квартал 2018 року перевищили 11 тисяч штук, що становить 43% від загальних продажів. Споживач…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Cамая необычная версия кроссовера Duster

18.05.2018 г. в 22:44, autotheme.info

Новый кроссовер Renault Duster 2018 года, который продается в странах ЕС под маркой Dacia, начал предлагаться в варианте грузового фургона – Dacia Duster Fiskal. Машина доступна только на австрийском рынке. Внешне Dacia Duster Fiskal легко отличить по заглушкам вместо задних боковых окон и окон задних дверей. А вот остекление крынки багажника…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть