П’яних водіїв відправлятимуть на громадські роботи у морг

19.05.2018 г. в 18:10, www.ukrinform.ua

Уряд Республіки Молдова затвердив пропозиції нацради з безпеки дорожнього руху про посилення покарання для водіїв, яких спіймали п’яними за кермом. Про це заявив прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп під час засідання Ради.

«На жаль, статистичні дані свідчать про те, що найважчі дорожньо-транспортні пригоди відбуваються у нас з вини п’яних водіїв. Практика також показала, що штрафи за водіння автомобіля у нетверезому стані — не найефективніша міра боротьби з цим небезпечним феноменом. У зв’язку з цим було розроблено новий комплекс заходів з посилення покарання для любителів сідати за кермо автомобіля у нетверезому стані», — зазначив Філіп.

Серед запропонованих Національною радою заходів — негайне вилучення водійського посвідчення з подальшим позбавленням права водіння автомобілем терміном на чотири роки. Після закінчення цього терміну водіям доведеться перескладати іспити для отримання нових водійських прав.

Запропоновано було також призначати п’яним водіям, з вини яких було здійснено ДТП, покарання у вигляді 240 годин громадських робіт (прибирання кладовищ, вулиць міст, робота у моргах).

Нововведеннями передбачено, що автомобілі, за кермом яких знаходилися нетверезі водії, заганятимуться на штрафні майданчики (процедура коштуватиме 25 євро плюс 2,5 євро за кожну годину перебування автомобіля на майданчику).

Згідно з оприлюдненими на засіданні Ради даними, тільки за рік у країні відбуваються близько 5 тисяч ДТП, 12% з яких трапляються з вини п’яних водіїв. Тільки у 2017 році нетверезі водії скоїли близько 600 ДТП, в результаті яких загинуло 50 осіб, у тому числі й неповнолітніх дітей.

загрузка...
Еще одна новость

В МВД рассказали о новом улучшении для водителей

19.05.2018 г. в 18:10, autonews.ua

Когда планируете поездку за границу на авто, обязательно нужно узнать перечень необходимых документов и местные правила. Следует также помнить о том, что украинские водительские права также действительны не по всему миру. Максимально упростить получение такой информации призван сайт сервисного центра МВД Украины. Здесь просто и быстро можно узнать…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні з’являться нові узбецькі авто

19.05.2018 г. в 18:10, autotheme.info

Асакінський автомобільний завод GM Uzbekistan отримав третій ступінь інтеграції якості в виробничі процеси – сертифікат BIQ III (Built-In Quality). Володіння BIQ III дозволить автозаводу освоювати практично всю лінійку автомобілів на глобальних платформах GM. Сьогодні завод випускає автомобілі під брендами Chevrolet і Ravon, серед яких Matiz, Spark…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть