В Європі автомобілісти масово скручують пробіг

19.05.2018 г. в 20:39, autotheme.info

За повідомленнями іноземних інформаційних агентств, на території Європи помічають все більше фактів скручування пробігу на авто. Примітно, що європейці вдаються до цього не тільки заради того, щоб подорожче продати машину, але і для того, щоб заощадити на платежах.

Відзначається, що найбільше скручувань було зафіксовано на террріторіі Великобританії. Фахівці пояснюють це явище з введенням нової форми покупки Personal Contract Purchase. яка є дуже популярною в країні. Згідно з цією програмою новий власник щомісяця платить за договором за залізного коня так, ніби він його придбав в кредит. Примітно, що сума платежу менше, ніж в банках. При цьому, місячний пробіг автомобіля строго обмежений.

За наявною інформацією, зараз у Великій Британії у кожного п’ятого автомобіля скручений пробіг. Більше інших показник зменшують на автомобілях MINI (23% від всіх проданих в ЄС моделей) і BMW 5-series (27%).

загрузка...
Еще одна новость

Чому зростає ціна на автогаз в Україні у 2018 році

19.05.2018 г. в 20:39, autotheme.info

Чому зростає ціна на газ для автомобілів у 2018 р., якщо його виробляють не з нафти, притому – безпосередньо в Україні? Журналісти «Авто24» розібралися з цим питанням. Чому зростає ціна на газ для автомобілів, зрозуміти на перший погляд нескладно: тому що пропан-бутан як автомобільне пальне прив’язаний до цін на класичні нафтопродукти. При цьому…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Які автомобілі можна відшукати на найбільшому в світі автозвалищі

19.05.2018 г. в 20:39, mashyna.com.ua

Найбільше автомобільне звалище в світі, розташоване в одному зі східних штатів США. Щодня на нього звозять тисяч машин, частина з яких насправді ще придатна до експлуатації. Але, на жаль, з цими авто не хочуть “возитися” і вважають за краще їх відразу здати на брухт, економлячи час і нерви. Причому в деяких машинах американці часто залишають цінні…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть