Водіям влаштують справжнє пекло

19.05.2018 г. в 22:49, mashyna.com.ua

У Києві на вулицях Володимирській і Михайлівській з 16 травня обмежили парковку автомобілів на час проведення Ліги чемпіонів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“У зв’язку з перекриттям вул. Хрещатик в рамках підготовки столиці до проведення Ліги чемпіонів на вулицях Володимирській і Михайлівській вводиться тимчасове обмеження на паркування автотранспортних засобів. Обмеження діятиме до 31 травня 2018 року “, – заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Це зроблено для того, щоб розвантажити ці вулиці від нагромадження авто на період зміни схеми руху в центрі міста.

“До порушників правил дорожнього руху будуть вжиті відповідні заходи”, – зазначив чиновник.

Варто відзначити, що рішення міської влади про тимчасове блокування проїзду по ряду центральних вулиць міста призвело до різкого посилення заторів.

У соцмережах багато киян висловлюють своє обурення такими нераціональними рішеннями влади. Зокрема, журналіст Марія Жартовська в Facebook зазначила, що хоч її радує перспектива приїзду до Києва тисяч іноземних уболівальників, але рішення про закриття вулиці Сагайдачного та перекриття Хрещатика є дуже «дурним».

“Але це потрібно бути казковими ідіотами, щоб так паралізувати місто, перетворивши Поділ в щось вкрай дивне, закривши Сагайдачного, затіявши ремонт на Набережній і Ярославовому Валу і на довершення всього цього перекрити Хрещатик. Ну або це якась таємна змова зі створення пекла для автомобілістів, щоб ті пересідали на метро, ​​яке скоро по 8 грн. “, – зазначила журналістка.

Зазначимо, що роботу метро у день фіналу Ліги чемпіонів буде подовжено на три години. Нагадаємо, що фінал ЛЧ у Києві відбудеться 26 травня на стадіоні НСК “Олімпійський”.

загрузка...
Еще одна новость

Мужчины на крутых машинах больше не привлекают женщин

19.05.2018 г. в 22:49, avtoblog.ua

Разумеется, речь идет не о женщинах легкого поведения, а о тех, кто ищет серьезные долгосрочные отношения. К таким на броском дорогом авто, как выяснилось, лучше не подкатывать. В мире животных самцы часто имеют более яркую раскраску, чем самки, и борются за внимание женского пола с помощью, так сказать, визуальных эффектов, ярких перьев и танцев.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Європі автомобілісти масово скручують пробіг

19.05.2018 г. в 22:49, autotheme.info

За повідомленнями іноземних інформаційних агентств, на території Європи помічають все більше фактів скручування пробігу на авто. Примітно, що європейці вдаються до цього не тільки заради того, щоб подорожче продати машину, але і для того, щоб заощадити на платежах. Відзначається, що найбільше скручувань було зафіксовано на террріторіі Великобританії.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть