Українці розкуповують Toyota Camry як «гарячі пиріжки»

20.05.2018 г. в 19:56, autonews.ua

Після того, як з’явилися свіжі дані по продажах нових авто в Україні (за перший квартал 2018 року), ми знайшли кілька дуже цікавих моментів.

Один із них – бум продажів седана Toyota Camry. Всього за три місяці, з січня по березень українці купили 637 нових Камрі. А це перевищує показник за всі авто минулого року (185 автомобілів) в 3,5 рази!

Основною причиною для такого стрімкого зростання бачиться вихід нового покоління моделі. Toyota Camry 2018 – повністю нова машина. Вона хоч і має спільні з минулим поколінням конструктивні рішення, стала набагато сучасніше.

Головною особливістю нової Камрі став дуже виразний дизайн: машина тепер виглядає набагато яскравіше і багатше. Крім того, істотно змінився на краще інтер’єр.

На нашому ринку автомобіль продається в чотирьох комплектаціях. Базова Comfort стартує від 28 500 доларів, Elegance обійдеться від 31 650, а за Prestige потрібно заплатити від 33 750. Топова версія Premium коштує 38 700 доларів.

При цьому доступний тільки один силовий агрегат: 2.5-літровий бензиновий атмосферник потужністю 181 к.с. з шестиступінчастим автоматом. Максимальна швидкість становить 210 км/год, а розгін до сотні – 9.7 сек.

загрузка...
Еще одна новость

Выход из ловушки: как легализовать зависшую «в воздухе» евробляху?

20.05.2018 г. в 19:56, autonews.ua

Многие украинцы, пригнавшие себе нерастаможенную машину, столкнулись с тем, что фирма, на которую зарегистрирован автомобиль, исчезла, или не выходит на связь хозяин-иностранец. Такие автомобили «повисли в воздухе»: на них нельзя законно сделать перезаезд, а потеря регистрации, вдобавок, в случае попадания на штрафплощадку, означает невозможность ее…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чи варто купувати водневий автомобіль?

20.05.2018 г. в 19:56, www.avtonovyny.com.ua

Енергетична щільність водню набагато менша, ніж бензину та дизельного палива, що робить необхідним стиснення водню. Цистерни для стисненого водню повинні бути дуже міцними та витримувати величезний тиск: наприклад, резервуар Toyota Mirai зберігає водень на рівні, який приблизно в 300 разів перевищує тиск автомобільної шини і в 700 разів більше сили…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть