ЗАЗ 968М отримав нову компоновку

20.05.2018 г. в 21:23, auto.24tv.ua

Народний ЗАЗ 968М давно став не тільки героєм анекдотів, але й доступною заготовкою для любителів познущатися з витворів Українського автопрому.

ЗАЗ 968М мав багато невдалих конструктивних рішень, одне з них полягало в розташуванні двигуна з повітряним охолодженням ззаду. При високих навантаженнях він перегрівався. Крім того, був надто шумним.

Один з конструкторів вирішив виправити цю ситуацію. Переніс двигун в передню частину автомобіля і залишив його назовні. Таким чином двигун краще охолоджується, а його шум менше турбує мешканців салону.

загрузка...
Еще одна новость

Три головних небезпеки їзди влітку на зимових шинах

20.05.2018 г. в 21:23, mmr.net.ua

Хоча за вікном температура висока, але на парковці і в транспортному потоці ледь не кожен п’ятий автомобіль зустрічається на зимових шинах! Чи не небезпечно це, ми вирішили розібратися. Логічно, що зимові шини не розраховані на їзду при високих плюсових температурах. Навіть якщо шина трохи зношена і вже навряд чи буде придатна на наступний зимовий…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українці розкуповують Toyota Camry як «гарячі пиріжки»

20.05.2018 г. в 21:23, autonews.ua

Після того, як з’явилися свіжі дані по продажах нових авто в Україні (за перший квартал 2018 року), ми знайшли кілька дуже цікавих моментів. Один із них – бум продажів седана Toyota Camry. Всього за три місяці, з січня по березень українці купили 637 нових Камрі. А це перевищує показник за всі авто минулого року (185 автомобілів) в 3,5 рази! Основною…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть