Показали новий військовий позашляховик Mantis

21.05.2018 г. в 17:37, mmr.net.ua

Розробники з Ізраїлю представили військовий позашляховик Mantis. Даний броньований всюдихід отримав високий рівень безпеки салону і досить незвичайне зовнішнє оформлення.

Бойовий позашляховик включили в групу бойових машин вагою 9 тонн, яка найбільш популярна на ринку військової техніки. В Ізраїлі збираються використовувати Mantis для патрулювання, ведення бойових дій, командування, переміщення по складному бездоріжжю і для розвідки. Позашляховик облаштували масивною конструкцією, яка зможе убезпечити автомобіль від зовнішніх ударів, а невелика вага машини забезпечує високі динамічні параметри і маневреність авто. Новий військовий позашляховик відмінно витримує атаку мін і фугасів.

В підкапотному просторі позашляховика розмістився 6-циліндровий мотор об’ємом 6,8 літра з віддачею в 360 “конячок”. Він працює в тандемі з 6-діапазонною АКПП. Перед широкою публікою позашляховик Mantis постане на початку червня 2018 року на паризькій виставці озброєнь Eurosatory, а експерти передбачають бойовій машині велике майбутнє.

загрузка...
Еще одна новость

Редчайший гиперкар Koenigsegg разбили во второй раз

21.05.2018 г. в 17:37, topgir.com.ua

Есть такая примета: битая машина буквально притягивает к себе новые ДТП. И порой события заставляют в нее поверить даже тех, кто не считает себя суеверным. Если ты помнишь, то мы как-то писали тебе про редкий гиперкар Koenigsegg Agera RS Gryphon, слетевший в кювет в Швеции. Автомобиль восстановили, но теперь он снова попал в аварию. Второе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Усталость водителей приравняли к состоянию опьянения

21.05.2018 г. в 17:37, ru.tsn.ua

Эксперты британской фирмы SmartWitness, производителя систем безопасности для транспортных средств, провела опрос среди водителей, выяснили, что 17% водителей засыпали за рулем, а 42% участников сознались в управлении автомобилем в состоянии дремоты. Несмотря на сниженное внимание, большая часть водителей продолжает управлять автомобилем, представляя…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть