На шару! Україну можуть заполонити дешеві автомобілі з Грузії

22.05.2018 г. в 09:06, mashyna.com.ua

Найчастіше автомобілі з пробігом приганяють з Євросоюзу та Сполучених Штатів, але мало хто знає, що на грузинському ринку теж є чимало цікавих пропозицій.

Цікаво, що в Грузії можна відшукати досить пристойні екземпляри, які вигідно купувати навіть з урахуванням розмитнення. До того ж, з грузинами легко торгуватись.

Наприклад, в Україні 5-річна Hyundai Elantra коштує в середньому 12-13 тисяч американських доларів, тоді як в Грузії таке авто можна придбати удвічі дешевше! Навіть якщо й розмитнити, то такий «грузин» виявиться значно дешевшим, ніж на українському ринку.

загрузка...
Еще одна новость

Действительно ли «евробляхам» закрыли въезд в Украину?

22.05.2018 г. в 09:06, auto.ria.com

Новость о том, что «литовским евробляхам пришел конец» активно тиражируется в соцсетях и некоторых интернет-ресурсах. Основой для этой информации стала фотография письма, в верхней части которого указан отправитель — Министерство иностранных дел Украины, и получатель – Государственная фискальная служба. Фото документа в Фейсбук опубликовал Евгений…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Альтернатива «євробляхам»: де можна вигідно купити авто

22.05.2018 г. в 09:06, svidok.online

В Україні продається більше вживаних авто, аніж нових. Так, в першому кварталі 2018 року частка вживаних авто, які вперше надійшли в Україну з-за кордону, становила 57%. А це 24 тисячі легкових автомобілів. Мабуть, ще більше в’їхало в нашу країну “авто на бляхах” без розмитнення, однак точної статистики таких машин не ведеться. Найбільше вживаних…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть