Стало відомо, яким автомобілям заборонять в’їзд до ЄС

21.05.2018 г. в 23:08, ukrautoprom.com.ua

Згідно з рішенням Єврокомісії, до 2021 року в список стандартного оснащення всіх автомобілів мають увійти 11 електронних систем безпеки. Серед них: система автономного екстреного гальмування і утримання в смузі, камера заднього виду, а також функція моніторингу стану водія. Про це повідомляє УкрАвтопром з посиланням на AutoExpress.

Крім зазначених систем, все нові моделі, що виходять на європейський ринок, пропонується оснащувати «інтелектуальним обмежувачем швидкості». Працюючи разом з функцією розпізнавання дорожніх знаків, він буде автоматично встановлювати максимальну швидкість транспортного засобу в залежності від діючого обмеження.

Також обов’язковим стане алкогольний «замок», системи збору і зберігання даних, поліпшені ремені безпеки і різні рішення для захисту пішоходів.

За підрахунками фахівців, установка всіх 11 систем безпеки дозволить протягом 10 років зберегти життя 7 300 осіб і запобігти 38 900 серйозним каліцтвам. Це стане частиною проекту Vision Zero, мета якого скоротити до нуля кількість смертей на дорогах до 2050 року.

З 1 травня цього року в США стали обов’язковими камери заднього виду. Також розглядається можливість включити в список обов’язкових систему автономного гальмування, попередження про перешкоди в сліпих зонах і виїзду за межі смуги руху.

загрузка...
Еще одна новость

Українських водіїв пропонують продавати на органи

21.05.2018 г. в 23:08, mashyna.com.ua

При отриманні посвідчення водія громадянам будуть пропонувати підписати добровільну згоду на трансплантацію органів у випадку смерті. Така практика зараз поширена в США. Формальна сторона донорства органів може бути вирішена найближчим часом. Зараз для трансплантації органів потрібно отримати згоду від родичів загиблого, це займає багато часу та…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Для армії презентували новий бронеавтомобіль Gerlach 4×4

21.05.2018 г. в 23:08, mmr.net.ua

У Братиславі, на виставці IDEB-2018, чеська фірма Zetor і її словацький підрозділ Zetor Engineering представили бронеавтомобіль Gerlach 4×4. Чеська компанія Zetor з міста Брно відома як виробник тракторів, продукція якого експортується до багатьох країн світу. Два роки тому чехи (спільно зі своєю дочірньою словацькою компанією Zetor Engineering)…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть