На дорогах з’явиться дорожній знак, що попереджає про повій на трасі

22.05.2018 г. в 12:00, ranok.ictv.ua

Чого лише не побачиш на дорожніх знаках. Однак на дорогах світу можна зустріти такі знаки, що годі здогадатися, що вони означають.

Знак: Обережно! П’яні люди

Місце: Румунія

Такі знаки поставили біля кожного бару в румунському місті Пекік. Виглядає як приманка для туристів. Однак у цьому місті такі знаки – не зайві. Річ у тому, що Пекік – прикордонне місто, і тут дуже жвавий рух на дорогах. Аби убезпечити розслаблених місцевих жителів від наїзду автомобілів, влада вирішила біля кожного бару поставити знак «ОБЕРЕЖНО! П’ЯНІ ЛЮДИ», аби водії, які поспішають до прикордонного пункту, були обачними.

Знак: Обережно! Мігруючі жаби

Місце: Німеччина

Весно відбувається міграція жаб, і часто ці земноводні масово перебігають дорогу. Тому у багатьох країнах на узбіччі встановлюють знаки, які попереджають «ОБЕРЕЖНО! МІГРАЦІЯ ЖАБ». Однак німці так хвилюються про цих істот, що, окрім звичних знаків, деякі дороги навіть перекривають, аби жаб не розчавили. Окрім того, на радіостанціях та в газетах місцевих просять оминати дороги, де найбільше жаб, і бути уважними, аби не роздавити їх.

Знак: Увага! Повії

Місце: Італія

Навіть не знаємо, як реагувати на такий знак. Чи то влада попереджає, щоб водії не піддалися спокусі, чи то навпаки. Цей знак розмістили у місті Тревізо в Італії. Сама влада каже, що останнім часом у місті побільшало представниць древньої професії. І на дорогах почастішали ДТП через те, що чоловіки задивляються на жінок, які стоять на узбіччі. Тому таким чином вони вирішили хоча б попереджати чоловіків, аби ті від несподіванки не втрапили у аварію.

загрузка...
Еще одна новость

Украинских водителей хотят избавить от пробок и «лобовых» столкновений

22.05.2018 г. в 12:00, autonews.ua

В Украине впервые в Европе собираются применить систему перераспределения потоков автомобилей. Мобильный барьер, представляющий собой систему блоков, с помощью специальной машины будут передвигать между полосами. При этом движение не нужно будет перекрывать. «Система будет внедрена на мосту Патона и проспекте Соборности в Киеве. Утром будет добавляться…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Dacia Duster превратился в гусеничную «танкетку»

22.05.2018 г. в 12:00, avtoblog.ua

Новый Renault Duster предстал перед посетителями выставки BSDA в Румынии в новом обличии — популярный кроссовер переоборудовали для спецслужб и поставили на гусеничный ход. Подробностями о спецверсии поделилось издание Autoevolution. На выставке BSDA, посвящённой оборудованию для спецслужб и военных, румынский кросс Dacia Duster второго поколения…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть