Велика мережа АЗС сплатила штраф за бензинову змову

22.05.2018 г. в 12:32, biz.nv.ua

Компанія Параллель-М сплатила накладений Антимонопольним комітетом України (АМКУ) ще в жовтні 2016 року штраф в майже 3 млн грн (з урахуванням пені) за антиконкурентні узгоджені дії.

Про це повідомив директор мережі Христо Іванчев.

«Ми його (штраф — ред.) вже заплатили. Ми пройшли всі етапи оскарження, всі інстанції, рішення все одно було не на нашу користь. Ми виконали рішення суду», — сказав глава компанії.

Він додав, що компанія не згодна з висновками комітету, оскільки ні з ким в цінову змову не вступала. «Не було змови, ми ні з ким не домовлялися і не домовляємося по ціні», — підкреслив Іванчев.

Нагадаємо, в жовтні 2016 року АМКУ оштрафував сім нафтотрейдерів на 204,3 млн грн за узгоджені антиконкурентні дії на ринку.

Зокрема, компанія ОККО Нафтопродукт отримала найбільше покарання в розмірі 77,8 млн грн. Дві компанії, пов’язані з діяльністю мережі АЗС WOG — Золотий екватор і ВОГ Рітейл — були оштрафовані на 16,2 млн грн і 54,3 млн грн відповідно. Альянс Холдинг — на 39,7 млн ​​грн, АМІК Україна — на 12,5 млн грн, СОКАР Петролеум — на 2,5 млн грн і Паралель — на 1,4 млн грн.

Паралелі була нарахована пеня в розмірі 1,4 млн грн. Тобто сумарно компанія сплатила АМКУ майже 2,9 млн грн.

загрузка...
Еще одна новость

На дорогах з’явиться дорожній знак, що попереджає про повій на трасі

22.05.2018 г. в 12:32, ranok.ictv.ua

Чого лише не побачиш на дорожніх знаках. Однак на дорогах світу можна зустріти такі знаки, що годі здогадатися, що вони означають. Знак: Обережно! П’яні люди Місце: Румунія Такі знаки поставили біля кожного бару в румунському місті Пекік. Виглядає як приманка для туристів. Однак у цьому місті такі знаки – не зайві. Річ у тому, що Пекік –…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинских водителей хотят избавить от пробок и «лобовых» столкновений

22.05.2018 г. в 12:32, autonews.ua

В Украине впервые в Европе собираются применить систему перераспределения потоков автомобилей. Мобильный барьер, представляющий собой систему блоков, с помощью специальной машины будут передвигать между полосами. При этом движение не нужно будет перекрывать. «Система будет внедрена на мосту Патона и проспекте Соборности в Киеве. Утром будет добавляться…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть