Стало відомо, коли запрацює фотофіксація порушень ПДР

22.05.2018 г. в 22:54, www.autocentre.ua

Система фотофіксації порушень ПДР буде запущена в Україні вже восени поточного року. Для її впровадження уже все готово – визначено фінансування, розроблені необхідні законодавчі та нормативні документи.

Про це повідомив на науково-практичною конференції «Розвиток національної політики в сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації» глава підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко, передає Автоцентр.

За його словами, система фотофіксації порушень ПДР допоможе ефективно боротися з тими, хто ігнорує вимоги дорожніх правил і відчутно підвищить безпеку на дорогах нашої країни. Для повноцінного функціонування системи було підготовлено відповідний закон № 2262-VII, який вступить в силу вже у вересні поточного року. Згідно цього документа відповідальність за зафіксоване порушення буде нести власник транспортного засобу і саме йому будуть відправлятися сумнозвісні «листи щастя».

Відповідальність за свій транспортний засіб несе саме його юридичний власник, і це він повинен переживати за те, кому він дає можливість управляти особистим транспортом, і як саме той цей робить.

Така практика успішно діє в усьому світі. Адже транспортний засіб – джерело підвищеної небезпеки, так само як і зброя. Адже ніхто, наприклад, не намагається заперечити те, що відповідальність за використання зброї в першу чергу несе саме його власник, – підкреслив глава підкомітету Верховної Ради.

Як повідомив Ігор Діденко, на той час, як запрацює вищезгаданий законопроект, система фотофіксації вже повинна бути повністю готова до роботи. Стаціонарні камери планується встановлювати в місцях концентрації ДТП, і вони будуть фіксувати цілий ряд порушень ПДР. До речі, крім стаціонарних камер, поліція також почне використовувати і мобільні…

загрузка...
Еще одна новость

Продавці «євроблях» нахабно обдурюють українців (ВІДЕО)

22.05.2018 г. в 22:54, mashyna.com.ua

Автомобілі з Європи, які зараз дуже популярні на вторинному ринку, не завжди технічно справні. Іноді трапляються «євробляхи», дивлячись на які, хочеться сміятись і плакати одночасно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Эксперт предрек обвальное падение цен на зарубежные б/у авто в Украине

22.05.2018 г. в 22:54, glavnoe.ua

В случае отмены Украиной ограничений по стандарту «Евро5» и уменьшения стоимости растаможки, цена на иномарки, ввозимые на территорию страны упадет в 2-3 раза. Об этом написал экономист Николай Малуха, отметив при этом, что на сегодняшний день в Украине действует ограничение на импорт авто. По словам экономиста, если уменьшится такса на растаможивание…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть