Стало відомо, коли запрацює фотофіксація порушень ПДР

24.05.2018 г. в 00:23, mmr.net.ua

Система фотофіксації порушень ПДР буде запущена в Україні вже восени поточного року. Для її впровадження уже все готово – визначено фінансування, розроблені необхідні законодавчі та нормативні документи.

Про це повідомив на науково-практичною конференції «Розвиток національної політики в сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації» глава підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко, передає Автоцентр.

За його словами, система фотофіксації порушень ПДР допоможе ефективно боротися з тими, хто ігнорує вимоги дорожніх правил і відчутно підвищить безпеку на дорогах нашої країни. Для повноцінного функціонування системи було підготовлено відповідний закон № 2262-VII, який вступить в силу вже у вересні поточного року. Згідно цього документа відповідальність за зафіксоване порушення буде нести власник транспортного засобу і саме йому будуть відправлятися сумнозвісні «листи щастя».

Відповідальність за свій транспортний засіб несе саме його юридичний власник, і це він повинен переживати за те, кому він дає можливість управляти особистим транспортом, і як саме той цей робить.

Така практика успішно діє в усьому світі. Адже транспортний засіб – джерело підвищеної небезпеки, так само як і зброя. Адже ніхто, наприклад, не намагається заперечити те, що відповідальність за використання зброї в першу чергу несе саме його власник, – підкреслив глава підкомітету Верховної Ради.

Як повідомив Ігор Діденко, на той час, як запрацює вищезгаданий законопроект, система фотофіксації вже повинна бути повністю готова до роботи. Стаціонарні камери планується встановлювати в місцях концентрації ДТП, і вони будуть фіксувати цілий ряд порушень ПДР. До речі, крім стаціонарних камер, поліція також почне використовувати і мобільні.

загрузка...
Еще одна новость

«Евробляхам» усложнят жизнь: Президент подписал закон

24.05.2018 г. в 00:23, autonews.ua

С 1-го сентября этого года вступает в силу новый закон «О парковках». Как известно, он уже подписан Президентом и опубликован в «Голосе Украины». Теперь у наших автомобилистов есть время, чтобы подготовиться к изменениям, которые произойдут. А их будет немало. В частности, вводится совершенно новый термин «надлежащий пользователь». Под этим обозначением…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Полиция будет фиксировать превышения скорости прямо на ходу

24.05.2018 г. в 00:23, www.autocentre.ua

Как известно, сегодня патрульная полиция не имеет возможности контролировать соблюдение водителями скоростных лимитов и привлекать к ответственности тех, кто их не соблюдает. Однако ситуация уже вскоре в корне изменится. Об этом сообщил первый заместитель начальника Департамента патрульной полиции Алексей Белошицкий на научно-практичной конференции…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть