Скільки коштують фальшиві «права»

24.05.2018 г. в 09:06, auto.24tv.ua

Застосування фальшивого посвідчення водія є кримінальним злочином. Але відповідальність за використання підробки може бути не надто сувора.

Нещодавно міськрайонний суд Коломиї виніс рішення по кримінальному провадженню щодо застосування завідомо фальшивого посвідчення водія. На обвинуваченого наклали штраф у розмірі 850 гривень. Також на користь держави було стягнуто витрати у сумі 1 716,00 гривень за послуги по проведенню судової експертизи документу.

Кримінальне провадження було порушено стосовно жителя міста Коломиї, 1994 року народження, згідно ч.4 ст.358 Кримінального Кодексу України. Ще у січні 2017 року, підсудний задумав одержати посвідчення водія, але не мав часу на навчання. Вирішив піти легшим шляхом – купив права вартістю у 4 000 гривень в інтернеті у невідомої особи. Посвідчення отримав через відділення “Нової пошти”.

22 червня 2017 року його зупинили патрульні Коломийського ВП і обвинувачений пред’явив вищезгадане посвідчення, яке після проведення експертизи виявилося підробленим.

загрузка...
Еще одна новость

«Що зміниться? Нічого!»: експерт прокоментував закон, який спрощує автоімпорт

24.05.2018 г. в 09:06, mashyna.com.ua

За новим Законом (Закон України “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів” – Прим. ред.) абсолютно легально можна буде ввезти авто без надання сертифіката на кордоні, а отримати його вже перед митним оформленням, тобто вже безпосередньо перед розмитненням. Це абсолютно логічно і дуже добре, що депутати…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Машини не поділили перехрестя просто в центрі Одеси

24.05.2018 г. в 09:06,

Машини не поділили перехрестя просто в центрі Одеси. Опель протаранив Фольксваген та відкинув його прямо у крамницю.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть