Почали встановлювати знаки, що забороняють дизельні авто

24.05.2018 г. в 12:17, mmr.net.ua

Часткова заборона на проїзд автомобілів з дизельним двигуном буде введена c 31 травня в Гамбурзі, повідомило екологічне відомство міста.

Це перший випадок реалізації прийнятого раніше Федеральним адміністративним судом Німеччини рішення про принципову можливість заборони подібних транспортних засобів у містах у зв’язку з сильним негативним впливом на навколишнє середовище.

Як повідомило відомство, заборона торкнеться двох ділянок вулиць в районі Альтона-Норд. Під нього потраплять всі дизельні автомобілі, які не відповідають стандарту Євро-6. Минулого тижня на ділянках доріг вже були розміщені відповідні знаки і покажчики.

У Гамбурзі на початку 2018 року було зареєстровано 264 тисячі дизельних автомобілів, з них стандартам Євро-6 відповідають 96 тисяч. Таким чином, заборона на рух поширюється на майже 168 тисяч автомобілів місцевих жителів, а також на всі автомобілі з інших частин Німеччини і з-за кордону.

Раніше глава Мінтрансу ФРН Андреас Шойер не виключив, що в Німеччині може бути введена заборона на водіння автомобілів з дизельним двигуном. Федеральний адміністративний суд Німеччини в Лейпцігу ухвалив 27 лютого, що влада німецьких міст мають право самостійно вводити заборону на рух автомобілів з дизельними двигунами з метою захисту повітря від забруднень. Саме в цьому рішенні згадані два міста – Штутгарт і Дюссельдорф.

У грудні минулого року Париж, Мадрид, Афіни і Мехіко пообіцяли заборонити дизельні автомобілі до 2025 року. Одночасно було вирішено надати певні пільги для електромобілів, гібридних і водневим транспортним засобам.

загрузка...
Еще одна новость

Нардепи готують нововведення для «євроблях»

24.05.2018 г. в 12:17, mashyna.com.ua

Комітет з питань податкової політики запропонував нові ставки акцизного збору при ввезенні на територію авто на іноземній реєстрації. Про це повідомила глава комітету Ніна Южаніна в ефірі Радіо НВ. Южаніна уточнила, що експерти Міністерства фінансів вже оцінили доцільність введення нових ставок акцизного збору і найближчим часом вона має намір провести…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Особенности продукции Pirelli: что нужно и важно знать автолюбителям

24.05.2018 г. в 12:17, «AvtoVod»

На сегодняшний день компания Пирелли – крупнейший производитель шин для автомобильной техники. Деятельность итальянской компании направлена на выпуск и поставку покрышек, предназначенных для использования на: легковых автомобилях;мотоциклах и велосипедах;грузовиках;промышленной и строительной техники;сельскохозяйственных машинах;самолетах. К…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть