Митники розповіли, яким вимогам повинні відповідати “литовські авто”

24.05.2018 г. в 12:50, svidok.online

Державна фіскальна служба України офіційно надала тлумачення щодо листа МЗС, в якому затверджені вимоги перевіряти законність працевлаштування громадян, які ввозять авто в Україну, в литовських держорганах.

“Лист МЗС „Щодо контролю за ввезенням в Україну автомобілів з литовською реєстрацією” лише стимулює до правильного застосування законодавства, упереджує громадян від порушення законодавства, – говориться в офіційному роз’ясненні прес-служби Державної фіскальної служби, надане на запит “Авто 24” та розміщене на сайті відомства.

“Наразі Міністерством закордонних справ України не запроваджено нових правил ввезення в Україну автомобілів з литовською реєстрацією, – говориться в повідомленні ДФС. – На сьогодні митне оформлення транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України (у тому числі й автомобілів з литовською реєстрацією) здійснюється відповідно до норм Митного кодексу України. Цим документом визначено порядок та умови переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України (у тому числі тих, що ввозяться тимчасово чи з метою транзиту), їх митного контролю та митного оформлення.

При тимчасовому ввезенні товарів і транспортних засобів застосовується також Конвенція про тимчасове ввезення (Стамбул, 1990 рік), до якої Україна приєдналась відповідно до Закону України від 24 березня 2004 року № 1661-ІV і яка набула чинності з 22.09.2004.

І посадові особи митниць ДФС, і громадяни мають дотримуватися вимог українського законодавства з питань державної митної справи”.

Нагадаємо, що лист МЗС передбачав обов’язкову перевірку іноземних громадян, які ввозять в Україну зареєстровані в Литві транспортні засоби, на наявність у них офіційних дозволів на роботу: на працевлаштування (зареєстрований литовською Біржою праці) та трудовий договір з литовською компанією, яка надала довіреність на користування транспортним засобом.

загрузка...
Еще одна новость

Почали встановлювати знаки, що забороняють дизельні авто

24.05.2018 г. в 12:50, mmr.net.ua

Часткова заборона на проїзд автомобілів з дизельним двигуном буде введена c 31 травня в Гамбурзі, повідомило екологічне відомство міста. Це перший випадок реалізації прийнятого раніше Федеральним адміністративним судом Німеччини рішення про принципову можливість заборони подібних транспортних засобів у містах у зв’язку з сильним негативним впливом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нардепи готують нововведення для «євроблях»

24.05.2018 г. в 12:50, mashyna.com.ua

Комітет з питань податкової політики запропонував нові ставки акцизного збору при ввезенні на територію авто на іноземній реєстрації. Про це повідомила глава комітету Ніна Южаніна в ефірі Радіо НВ. Южаніна уточнила, що експерти Міністерства фінансів вже оцінили доцільність введення нових ставок акцизного збору і найближчим часом вона має намір провести…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть