Nissan припиняє випуск та продаж дизельних авто в Європі

24.05.2018 г. в 16:34, tokar.ua

Ми з вами є свідками кінця епохи дизельних автомобілів. Так, мешканцям України в це важко повірити, але процес пішов. У березні Toyota оголосила про те, що припиняє випуск та продаж легкових автомобілів із дизельними двигунами у Європі.

Наступною цим шляхом вирішила піти Nissan.

До такого рішення японського автовиробника підштовхнуло кілька факторів. По-перше, Старий Світ демонструє невпинне падіння попиту на дизельні машини.

Торік — на 7,9% до 43,8% (або до 6,77 млн авто). Загалом падіння триває з 2011 року. Тоді рівень попиту був 54,9%.

Попит зникає через постійне підвищення екоподатків. Заходи економічного тиску посилилися після Дизельгейта 2015 року. Тоді стало відомо, що 11 млн дизельних автомобілів компанії Volkswagen були оснащені програмним забезпеченням, яке під час проведення тестів занижувало кількість викидів.

Усе це спонукало японців відмовитися від дизельних легкових автомобілів у Європі. Цей процес буде поетапним, у міру появи електрифікованих аналогів дизельних моделей Nissan.

«Разом з іншими виробниками ми бачимо поступове зниження попиту на дизель, але ми також розуміємо, що це довготривалий процес. Тому сучасні дизельні двигуни залишаються затребуваними, та, як і раніше, будуть доступними. І саме тому перехід буде поступовим», — зазначили у прес-службі Nissan.

За даними Bloomberg Intelligence, торік Nissan продала в Європі 128 456 дизельних автомобілів, що становить близько 16% від загального обсягу поставок у регіоні.

загрузка...
Еще одна новость

В ФРГ вводят первые ограничения на въезд дизельных машин

24.05.2018 г. в 16:34, www.dw.com

Проехать на старых "дизелях" по Гамбургу теперь можно будет не везде. Так городские власти борются с загрязнением воздуха.Власти Гамбурга решили закрыть два участка для проезда легковых и грузовых дизельных автомобилей, не отвечающих современным нормам выхлопа вредных веществ. Как стало известно в среду, 23 мая, ограничения вступят в силу уже 31 мая.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новые правила растаможки: стало известно, как это коснется «евроблях»

24.05.2018 г. в 16:34, politeka.net

С 23 мая в Украине вступают в силу новые требования к ввозу автомобилей с иностранной регистрацией. Так, в стране отменяется процедура проверки сертификата соответствия транспорта экологическим нормам. Но, как рассказали эксперты, к рядовым автомобилистам это новшество никакого отношения не имеет. Просто из документ исчезают ранее существовавшие…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть