На Львівщині турки ремонтують 200 кілометрів дороги

24.05.2018 г. в 22:38, svidok.online

Українська дорога без жодної ями існує не в паралельному світі, а на Львівщині.

На трасі Київ-Чоп є відрізок в 200 км, відремонтований майже за «ювелірними» технологіями. Україна віддала частину автостради в обслуговування іноземній компанії.

Протягом 7 років на відрізку дороги Київ-Чоп турецька компанія має ремонтувати асфальтне покриття, наносити розмітку, чистити сніг, стригти газони, прибирати сміття, слідкувати за туалетами обабіч траси.

За роботою турків слідкує французька компанія, що здійснює безперервний технічний нагляд. За будь-якій огріх компанії загрожує штраф, тому дорога весь час в ідеальному стані.

загрузка...
Еще одна новость

В Мережі показали «Волгу» майбутнього

24.05.2018 г. в 22:38, mashyna.com.ua

Незалежні дизайнери показали власне бачення «Волги» майбутнього. Ескізи подовженого варіанту моделі ГАЗ-24-10 в «осучасненому» вигляді були опубліковані в Мережі. Нагадаємо, випуск класичної «Волги» стартував в 50-ті роки минулого століття. Остання модель зійшла з конвеєра 8 років тому.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какие популярные авто среди американцев можно купить в Украине

24.05.2018 г. в 22:38, www.autocentre.ua

Агентство Focus2Move составило рейтинг самых продаваемых авто в США за первые четыре месяца 2018 года. Как и прежде, первое место в рейтинге занимает Ford F-Series. За указанный период данная модель разошлась тиражом в 287 295 ед. Два других автомобиля, вошедших в тройку самых популярных, также являются пикапами – Chevrolet Silverado и Ram pick-up.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть