У Луцьку виробляли секретні автомобілі

24.05.2018 г. в 23:37, www.volynpost.com

Як виявилось, з Луцьким автомобільним заводом пов’язаний цікавий факт, який описують багато сучасних істориків характеризуючи радянську армію, проте не знають більшість лучан навіть сьогодні.

Виявляється, автомобілі луцького автомобільного заводу використовували для озброєння радянської армії. Однією з найбільш відомих машин цього заводу був багатоцільовий армійський автомобіль ЛуАЗ-967, що надійшов на озброєння в 1969 році як багатоцільовий транспортер.

Ця абревіатура зумовлювала його використання бойовими і санітарними підрозділами в безпосередній близькості від лінії фронту для прихованої доставки дрібних вантажів, озброєння, особового складу і евакуації поранених.

За конструкцією ЛуАЗ-967 був пристосований для серійного виробництва. Відкидне центральне сидіння водія дозволяли управляти машиною, лежачи на підлозі між бічними місцями і носилками.

З кінця 1960-х років на цих транспортерах в дослідному порядку монтували кілька систем легкого озброєння: різні кулемети на турельних установках, автоматичний 30-мм станковий гранатомет АГС-17М «Полум’я», легкі протитанкові ракетні комплекси і безвідкатні гармати. З цього ж часу автомобіль почали експортувати в армії соціалістичних країн Європи.

Випускали ЛуАЗ-967 в 1969 – 1971 роках.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні збирають «російські» автомобілі

24.05.2018 г. в 23:37, mmr.net.ua

Компанія MPM Motors випускає седан PS160, котрий є точною копією російського Tagaz Aquila. Компанія MPM Motors була заснована у 2010 році у Франції російським бізнесменом Михайлом Парамоновим – колишнім головою ТагАЗ та власником компанії Донінвест. До сьогодні у модельному ряду марки усього одна модель: седан PS160, що є точною копією Tagaz Aquila.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Львівщині турки ремонтують 200 кілометрів дороги

24.05.2018 г. в 23:37, svidok.online

Українська дорога без жодної ями існує не в паралельному світі, а на Львівщині. На трасі Київ-Чоп є відрізок в 200 км, відремонтований майже за «ювелірними» технологіями. Україна віддала частину автостради в обслуговування іноземній компанії. Протягом 7 років на відрізку дороги Київ-Чоп турецька компанія має ремонтувати асфальтне покриття, наносити…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть