Українцям обіцяють дешеве розмитнення авто

25.05.2018 г. в 10:10, mashyna.com.ua

Пільгові ставки акцизного збору, які діють при розмитненні легкових автомобілів до кінця 2018 року, планують зробити постійними. Таку норму закріплює законопроект № 8398 від 23.05.2018, поданий позафракційним народним депутатом Сергієм Міщенко.

Згідно пояснювальної записки, скасування ввізного мита здатне знизити вартість таких автомобілів незначною мірою. А неадекватні розміри акцизного податку на вживані автомобілі, роблять суму акцизного податку більшою за вартість самого автомобіля.

Щоб заохотити співвітчизників до ввезення вживаних автомобілів, автор законопроектом пропонує знизити ставки акцизного податку на вживані транспортні засоби (з бензиновим двигуном 2200 куб. та на всі – з дизелем) до рівня нових.

Зазначимо, що до 2018 року діє закон, який дозволяє саме за такими ставками акцизу розмитнювати автомобілі від 2010 року випуску. Втім, він має кілька обмежень – один громадянин може ввезти за цими ставками один автомобіль протягом одного року. Поданий законопроект від Сергія Міщенко не вводить таких обмежень.

На думку автора законопроекту, за цими ставками можна буде розмитнити й автомобілі на європейських номерах, які нині перебувають в Україні. На це їм надається три місяці після прийняття Закону. Однак більшість з авто на іноземній реєстрації, завезених в Україну, не відповідає екологічним нормам Євро 5, без яких авто не пройде сертифікацію та не зможе бути поставлене на облік в Сервісному центрі МВС. Тому задля легалізації «євроблях» необхідно буде ще й знизити екологічні норми хоча би рівня Євро 3 та Євро 4.

Окрім того, якщо сьогодні за пільговими ставками не можна ввозити автомобілі з Російської Федерації, до поданий законопроект не включає цього обмеження. А це може стати вирішальним фактором при голосуванні за цей закон в залі Верховної Ради.

загрузка...
Еще одна новость

Як розібрати авто за 60 секунд

25.05.2018 г. в 10:10, mashyna.com.ua

Це як Lego для дорослих. Або IKEA, тільки з автомобілем. Цей хетчбек Skoda провів два роки у руках журналістів німецького видання Auto Bild, намотавши європейськими дорогами більше 100 тисяч кілометрів. Після цього він повернувся додому у Млада-Болеслав, де був повністю розібраний для тотального аналізу. Автомобіль, котрий ми бачимо на відео – дорестайлінгова…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новые правила ввоза евроблях: активисты докопались до правды

25.05.2018 г. в 10:10, autonews.ua

На украинских таможнях продолжаются проверки еврономеров — у их владельцев требуют документы об официально трудоустройстве в Литве. В «Авто Евро Силе» заявили, что инструкция от Министерства иностранных дел, которая запустила этот механизм — полуправда и подтасовка фактов. В доказательство они привели разъяснение от литовской аудиторской фирмы, к которой…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть