Ніхто не втече! Водіїв штрафуватимуть по-новому

25.05.2018 г. в 02:03, mashyna.com.ua

Незабаром авто патрульної поліції обладнають приладами для вимірювання швидкості. Фіксація порушень швидкісного режиму буде відбуватися прімо на ходу.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив про це на науково-практичній конференції “Розвиток національної політики в сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації”.

За його словами, восени цього року в Україні запрацює система автоматичної фіксації порушень ПДР. Поряд з цим патрульні поліцейські також отримають можливість контролювати швидкість руху транспортних засобів. Причому, вони це будуть робити прямо з патрульних авто. Автомобілі дорожньої поліції оснастять сучасними приладами, що дозволяють автоматично контролювати швидкість і фіксувати машини, які перевищують встановлені ліміти.

“В першу чергу таким обладнанням оснастять патрульні автомобілі дорожньої поліції, яка працює на заміських магістралях національного призначення. На сьогодні це 210 екіпажів, що перекривають майже 6 тис. Км автодоріг, а в майбутньому нові прилади отримають ще 114 автомобілів дорожньої поліції (всього до складу цієї служби буде входити 324 екіпажу). Для законного використання таких мобільних приладів контролю швидкості вже готується відповідна постанова Кабміну”, повідомив Олексій Білошицький.

Підтвердив цю інформацію і глава підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко. Він заявив, що на закупівлю мобільних приладів контролю швидкості вже виділено фінансування. “Починаючи з цього року на безпеку дорожнього руху цілеспрямовано будуть виділятися кошти – 5% з Дорожнього фонду. У 2018 році фінансування складе 2 млрд грн. При цьому 1,5 млн грн буде витрачено на впровадження фотофіксації порушень ПДР та закупівлю мобільних приладів контролю швидкості руху”, – повідомив Ігор Діденко.

загрузка...
Еще одна новость

Новые правила растаможки: стало известно, как это коснется «евроблях»

25.05.2018 г. в 02:03, politeka.net

С 23 мая в Украине вступают в силу новые требования к ввозу автомобилей с иностранной регистрацией. Так, в стране отменяется процедура проверки сертификата соответствия транспорта экологическим нормам. Но, как рассказали эксперты, к рядовым автомобилистам это новшество никакого отношения не имеет. Просто из документ исчезают ранее существовавшие…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Луцьку виробляли секретні автомобілі

25.05.2018 г. в 02:03, www.volynpost.com

Як виявилось, з Луцьким автомобільним заводом пов’язаний цікавий факт, який описують багато сучасних істориків характеризуючи радянську армію, проте не знають більшість лучан навіть сьогодні. Виявляється, автомобілі луцького автомобільного заводу використовували для озброєння радянської армії. Однією з найбільш відомих машин цього заводу був багатоцільовий…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть