Влада знову обвела навколо пальця водіїв

25.05.2018 г. в 12:28, mashyna.com.ua

Підписаний президентом закон, який скасовує сертифікацію перед митним оформленням автомобіля, нічого фактично не змінює. Сертифікат відповідності на ввезений автомобіль все одно потрібно робити, і надавати для реєстрації автомобіля в Сервісний центр МВС.

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації авто імпортерів ВААІД Олег Назаренко в інтерв’ю заявив, що будь-яку сертифікацію автомобілів в Україні потрібно відмінити. “Уявіть ситуацію: німці сертифікують цей свій “Мерседес”, коли його виготовляють, на відповідність усім європейським нормам, а потім наші доморощені фахівці в Україні починають перевіряти, чи правильний цей “Мерседес”, чи не шкідлива шкіра на його сидіннях. Це взагалі смішно”, – зазначив він.

За його словами, поки що українські чиновники не готові піти на скасування сертифікації для провідних автомобілебудівних країн.

“Нам потрібно автоматично визнати європейські сертифікати і виготовлені в Європі, Японії, Америці автомобілі без усіляких сертифікацій. Але коли я розмовляю з чиновниками, то чиновники кажуть, що потрібне взаємне визнання сертифікатів, а договір про взаємне визнання сертифікатів у нас підписаний тільки з В’єтнамом, “нехай німці наші сертифікати теж визнають”. Виходить ось такий глухий кут”, – наголосив Назаренко.

Експерт впевнений, що Україні в цій ситуації варто було б відмовитися від взаємного визнання сертифікатів і зробити першій крок у цьому напрямку.

“Нам треба піти назустріч і без взаємного визнання сказати, що ми визнаємо європейські сертифікати і ніякої сертифікації нам більше не треба”, – вважає експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Раді пропонують спростити імпорт вживаних авто

25.05.2018 г. в 12:28, www.ukrinform.ua

У Верховній Раді зареєстровано проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо лібералізації умов ввезення на територію України вживаних автомобілів)” (№ 8398). Про це повідомляється на сайті парламенту. Наразі текст проекту оприлюднено на сайті Ради та направлено на розгляд профільного комітету. Законопроект покликаний…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Любимый кроссовер украинцев получит новый двигатель

25.05.2018 г. в 12:28, autonews.ua

Компания Kia Motors представит новую гибридную силовую установку, в основе которой лежит дизельный двигатель, стартер-генератор и 48-вольтная батарея. Дебют так называемого «умеренного» (mild) гибрида намечен на 2 половину 2018 года на борту Kia Sportage. В последнее время в связи с постоянным ужесточением экологического законодательства в некоторых…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть