Експерт розповів, як потрібно штрафувати за перевантаження автотранспорту

25.05.2018 г. в 15:44, mashyna.com.ua

Представники автотранспортних компаній позитивно відреагували на думку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, що доцільно штрафувати за перевантаження не тільки власників автотранспорту, а й вантажовідправників.

Про це повідомляє директор групи компаній PRIME Дмитро Лушкін, пише прес-служба компанії.

«Це дуже правильне рішення. Потрібно добре розуміти, що перевізник не буде перевантажувати свій автомобіль без волі, бажання або недбалості вантажовідправника. Фактично перевантаження санкціонується у вантажовідправників. А значить він також повинен нести відповідальність», — вважає Дмитро Леушкин.

За словами експерта, на практиці це виглядає наступним чином: під’їжджає фура, і в неї завантажують палети. У перевізника немає можливості перевірити ще раз вагу товару, який йому завантажили. Тобто умовно він може зрозуміти про перевантаження судячи з того, як тягне його машина.

«У водія фури немає можливості зрозуміти, який тоннаж він взяв на борт. Зазвичай це оцінюється на око. А коли він заїжджає на ваги , виявляється є перевантаження, і йому виписують космічний штраф. Це не зовсім справедливо. Потрібно переймати європейський досвід, де є чітке розуміння ваги завантаженої машини, за який відповідає вантажовідправник. Це є вірно і це є правильно! », — впевнений Дмитро Леушкін.

Підприємець констатує, що в питаннях перевантажень виникає дуже багато складних і спірних моментів.

«Звичайно, вантажовідправнику в деяких випадках складно оцінити, скільки він, наприклад, завантажив на поле в машину кавунів або скільки засипав зерна. Але в таких випадках машини завжди зважуються після завантаження. А значить, якщо в машині перевантаження — він був зроблений з відома вантажовідправника. Навіщо? Бажання заощадити! Не хочеться платити за кілька ходок, якщо можна перевантажити машину вдвічі і заплатити перевізнику один раз за його послуги », — розповідає Дмитро Леушкін.

загрузка...
Еще одна новость

Водители обратились к Порошенко

25.05.2018 г. в 15:44, autonews.ua

На сайте Президента Украина появилась петиция, автору которой хочется пожать руку. Она призывает запретить самовольную установку ксеноновых ламп во внешние осветительные приборы автомобиля. На момент написания статьи обращение подписало 88 человек из 25 000 необходимых, но время еще есть — петиция появилась всего 3 дня назад. «В последнее время…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Растаможка и «евробляхи»: в Верховную Раду внесено очередное предложение

25.05.2018 г. в 15:44, auto.ria.com

Недавно сообщалось о законопроекте, в котором предлагалось растамаживать все авто по единой ставке налогообложения 500 евро. Разобравшись с документом детально, эксперты обнаружили, что шансов стать законом у него крайне мало, а задекларированное в сопроводительной записке решение проблемы «евроблях» не будет работать, поскольку нормы «Евро» не позволят…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть