Як Україна може стати лідером світового автопрому

25.05.2018 г. в 23:17, mmr.net.ua

Аналіз, проведений Федерацією роботодавців автомобільної галузі показує – що для реанімування вітчизняного автопрому Україні не вистачає лише зваженої державної політики в цьому напрямку. Переваги, які є, наприклад, у Туреччині (кваліфікована робоча сила, 90% дешевше, ніж в країнах ЄС), і зручна логістика є і у нас.

Експерти вважають, що в України є шанс (можливо, останній) опинитися на гребені хвилі, якщо ми підхопимо електромобільні тренд.

Формула успіху проста – створити умови не гірші, ніж в інших країнах, щоб залучити світові автоконцерни, яким потрібно розширення виробничих потужностей.

Отже, Україні доцільно змінювати існуючий формат автомобільної галузі та брати орієнтир на розвиток електротранспорту, стимулюючи не тільки ринок, але і старт власного виробництва.

Цього виявиться мало, якщо інвестиційний клімат буде відлякувати інвесторів. Тому потрібно створювати умови для розвитку індустріальних парків, ввівши фіскальні та митні стимули для їх учасників.

Також інвесторам необхідні механізми, що компенсують кошти, вкладені ними в Україні в створення інфраструктури. Ще один необхідний крок – лібералізація промислового складання.

Єдине, чого всерйоз побоюються в ФРА – хаосу, створюваного оборотом автомобілів на іноземній реєстрації. Ввезення за низькими цінами старих автомобілів, від яких європейці позбавляються, позбавляє українців стимулу купувати вироблені в Україні нові автомобілі, якщо такі коли-небудь з’являться.

загрузка...
Еще одна новость

Как выглядит осознанное уничтожение двух Феррари

25.05.2018 г. в 23:17, topgir.com.ua

Культовый сериал «Частный детектив Магнум» вскоре получит ремейк-продолжение. Съемки уже идут полным ходом и, конечно же, не обошлось без погонь на Ferrari и аварий. Иначе и быть не могло, ведь режиссером выступил Джастин Лин, снявший несколько частей Форсажа. Судя по первым кадрам, в сериале разобьют минимум две Феррари. Сначала в кино уничтожили…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні хочуть спростити придбання автомобілів

25.05.2018 г. в 23:17, automotoclub.info

Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів планує запропонувати ввести зміни в постанову КМУ 1388 «Правила державної Президент схвалив спрощене ввезення автомобілів в Україну Президент схвалив спрощене ввезення автомобілів в Україну реєстрації транспортних засобів». Незабаром вони подадуть на розгляд нововведення, які полегшать автомобілістам…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть