Держава проти «євроблях»: перший удар відбито

26.05.2018 г. в 00:19, mashyna.com.ua

Згідно з розпорядженням Державної фіскальної служби України (ДФС), що ініціював Кабмін, у осіб, які перетинають кордон на автомобілях з литовською реєстрацією, з 17 травня 2018 року українські митні органи стали запитувати додаткові документи, а саме дозвіл на офіційне працевлаштування, видане Біржею праці Литовської Республіки , і трудовий договір з литовською компанією.

Цим діям передував запит литовській стороні за лінії Міністерства закордонних справ з метою з’ясування ситуації з фірмами, що займаються реєстрацією авто і видачею фальшивих доручень українським громадянам, на підставі яких вони отримують право керувати цими автомобілями, як ніби є працівниками даних фірм. Потім МЗС передав дані митниці, а ДФС підготувала лист-розпорядження.

Таким чином, держава зробила першу спробу перешкодити “сірим” схемам ввезення в країну нерозмитнених автомобілів на єврономерах. Однак, вона не увінчалася успіхом: на ділі нові вимоги протрималися всього кілька днів.

ДФС довелося дати задній хід та офіційно визнати, що в Україні продовжують діяти старі правила перетину кордону автомобілями в режимах тимчасового ввезення або транзиту і умови Стамбульської Конвенції.

Так що, поки перемогли інтереси груп, які контролюють «евробляховий» бізнес. Потік нерозмитнених автомобілів іноземної реєстрації на український ринок продовжується, переговори активістів і парламентарів щодо амністії для таких автівок зайшли в глухий кут.

загрузка...
Еще одна новость

Як Україна може стати лідером світового автопрому

26.05.2018 г. в 00:19, mmr.net.ua

Аналіз, проведений Федерацією роботодавців автомобільної галузі показує – що для реанімування вітчизняного автопрому Україні не вистачає лише зваженої державної політики в цьому напрямку. Переваги, які є, наприклад, у Туреччині (кваліфікована робоча сила, 90% дешевше, ніж в країнах ЄС), і зручна логістика є і у нас. Експерти вважають, що в України…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как выглядит осознанное уничтожение двух Феррари

26.05.2018 г. в 00:19, topgir.com.ua

Культовый сериал «Частный детектив Магнум» вскоре получит ремейк-продолжение. Съемки уже идут полным ходом и, конечно же, не обошлось без погонь на Ferrari и аварий. Иначе и быть не могло, ведь режиссером выступил Джастин Лин, снявший несколько частей Форсажа. Судя по первым кадрам, в сериале разобьют минимум две Феррари. Сначала в кино уничтожили…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть