Кримський міст знову опинився в епіцентрі скандалу

26.05.2018 г. в 10:35, mmr.net.ua

Глава відомчої охорони Мінтрансу, що відповідає за транспортну безпеку Кримського мосту і підходів до нього, Ігор Шерстніков залишив займану посаду. Про це інформує РБК.

Повідомляється, що Шерстніков був звільнений за власним бажанням. Його обов’язки на даний момент будуть виконувати його заступники.

Звільнення чиновника може бути пов’язане із зривом відкриття мосту: строки виконання робіт по забезпеченню безпеки підходів до мосту були перенесені на 5 місяців з 30 квітня на 30 вересня 2018 року.

Нагадаємо, для Росії Кримський міст має військово-стратегічне значення.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине нашли альтернативу еврономерам

26.05.2018 г. в 10:35, autonews.ua

Нерастаможенные автомобили в Украине уже давно стали вопросом национального уровня. Попытки сторонников и противников еврономеров найти общее решение проблемы все больше похожи на театр абсурда. Не удивительно, что в этих условиях рынок сам приступает к поиску решений. И первые ласточки уже есть. Совсем недавно мы писали, что в ТОП-5 импортеров…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На водіїв чекають жорсткі каральні санкції

26.05.2018 г. в 10:35, uamotors.com.ua

Складається враження, що новий закон про евакуацію автомобілів лобіювали майбутні інспектори з паркування. Проблема паркування в Україні не просто назріла — вона давно перезріла. Законодавці, яким насправді байдуже, чи є де припаркуватися пересічному водієві, вирішили її розв’язати по-своєму — запровадивши більш жорстке покарання за порушення. Це…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть