В Україні запустять систему відеофіксації порушень ПДР

26.05.2018 г. в 12:14, 1news.com.ua

Система фотофіксації порушень ПДР буде запущена в Україні вже восени поточного року. Для її впровадження вже все готове – визначено фінансування, розроблені необхідні законодавчі та нормативні документи.

Про це повідомив на науково-практичній конференції «Розвиток національної політики в сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації» глава підкомітету Верховної Ради з безпеки дорожнього руху Ігор Діденко.

За його словами, система фотофіксації порушень ПДР допоможе ефективно боротися з тими, хто ігнорує вимоги дорожніх правил, і відчутно підвищить безпеку на дорогах нашої країни.

Для повноцінного функціонування системи було підготовлено відповідний закон № 2262-VII, який набере чинності вже в вересні поточного року.

Згідно з цим документом відповідальність за зафіксоване порушення буде нести власник транспортного засобу і саме йому будуть відправлятися сумнозвісні листи-щастя.

– Така практика успішно діє в усьому світі. Адже транспортний засіб – джерело підвищеної небезпеки, так само як і зброя. Адже ніхто, наприклад, не намагається заперечити те, що відповідальність за використання зброї в першу чергу несе саме її власник, – підкреслив глава підкомітету Верховної Ради.

Як повідомив Ігор Діденко, на той час, як запрацює вищезгаданий законопроект, система фотофіксації вже повинна бути повністю готова до роботи. Стаціонарні камери планується встановлювати в місцях концентрації ДТП, і вони будуть фіксувати низку порушень ПДР.

загрузка...
Еще одна новость

Из старого Volvo сделали нечто несуразное

26.05.2018 г. в 12:14, avtoblog.ua

Самый странный тюнинг Вольво, который поразит своим видом любого. Volvo V70 – одна из самых известных моделей марки Вольво, прозванная в народе “шведским чемоданом”. Многие автомобилисты чтят этот автомобиль, в первую очередь за надежность и удобство, относя ее к списку лучших машин за всю историю. Тем не менее, это не помешало одному из владельцев…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Кримський міст знову опинився в епіцентрі скандалу

26.05.2018 г. в 12:14, mmr.net.ua

Глава відомчої охорони Мінтрансу, що відповідає за транспортну безпеку Кримського мосту і підходів до нього, Ігор Шерстніков залишив займану посаду. Про це інформує РБК. Повідомляється, що Шерстніков був звільнений за власним бажанням. Його обов’язки на даний момент будуть виконувати його заступники. Звільнення чиновника може бути пов’язане із…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть