Автомобілі на литовських номерах не пускають в Україну

26.05.2018 г. в 15:13, 2plus2.ua

Скільки б власники «євроблях» не шукали шпарини у вітчизняному законодавстві, показати належні документи можуть не всі. Тепер фіскали з митниками вимагають від власників авто на іноземній реєстрації нові папери.

Вже майже тиждень водіїв на нерозмитнених авто із Литви не пускають в Україну. Усе почалося із листа Міністерства закордонних справ України. Згідно нього, транспортний засіб на литовській реєстрації, за кермом якого перебуває українець, може заїхати на територію держави лише за умови офіційного дозволу на працевлаштування у Литві. Окрім цього, він має бути зареєстрований на тамтешній біржі праці та мати трудовий договір із компанією, яка і надала йому доручення на користування авто. За угоду треба платити до 150€ на рік. Більшість власників авто на литовських бляхах таких паперів, звісно, не мають.

Митники та прикордонники невблаганні. На всі претензії відповідь одна – звертайтеся до суду. Проблеми у водіїв на литовських номерах не тільки на кордоні.

ДжеДАІ відправили запит до Міністерства закордонних справ України, аби дізнатися, чому про такі украй важливі для заїзду документи згадали лише зараз. Відповідь чиновників:

Листом була надіслана підготовлена ініціативним порядком ПУ в Литовській Республіці на основі аналізу існуючої ситуації та законодавства країни перебування. Інформація, щодо особливостей функціонування автомобільного ринку у Литві, зокрема у частині реекспорту вживаних автомобілів із країн ЄС, з метою її можливого використання у роботі.

Простими словами: Міністерство дослідило як працює литовський автомобільний ринок та направили цю інформацію до ДФС та МВС. Що з нею робити далі – вирішуватимуть вже вони, схоже, на власний розсуд. Крапку у цьому питанні має поставити суд.

загрузка...
Еще одна новость

Культовый автомобиль пустят с молотка

26.05.2018 г. в 15:13, autonews.ua

В Великобритании продадут Aston Martin DB5 самого знаменитого литературного и киношного агента спецслужб — Джеймса Бонда. Ожидается, что за него заплатят не менее 1,2 млн. фунтов стерлингов. Аукцион запланирован на июль. На этом Aston Martin DB5 1965 года выпуска ездил Джеймс Бонд (его играл Пирс Броснан) в фильме «Золотой глаз», который появился…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Унікальний український всюдихід з півметровим кліренсом покажуть публіці

26.05.2018 г. в 15:13, autotheme.info

26-27 травня в Києві у Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) пройде третій Фестиваль Нових Автомобілів New Cars Fest 2018, на якому українська публіка зможе вперше побачити оновлений унікальний український снігоболотохід THOR. Відомо, що ТОР версії 2.0 отримав, як зовнішні, так і конструктивні доопрацювання. Але, які саме, його творці…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть