ЛАЗ-А183F0 – найбільш вдала розробка вітчизняної автобусної промисловості

27.05.2018 г. в 08:02, autotheme.info

ЛАЗ-А183F0 на сьогоднішній день є найбільш вдалою розробкою вітчизняної автобусної промисловості. У той же час через застосування комплектуючих європейських виробників вартість стандартної модифікації ЛАЗ-А183D1 виявилася занадто висока для переважної більшості потенційних замовників. З усіх міст України тільки Київ зміг дозволити собі закупівлі великої кількості нових автобусів.

Тому в 2007 році на ЛАЗі була випущена бюджетна модифікація автобуса – ЛАЗ-А183F0, вартість якої значно нижче базової модифікації ЛАЗ-А183D1. Для здешевлення вартості машини довелося відмовитися від дорогого німецького двигуна – ЛАЗ-А183F0 укомплектований китайським двигуном YuChai. Також львів’яни відмовилися від портальних мостів, через що довелося пожертвувати низкою підлогою по всій довжині – задня частина автобуса має високий рівень підлоги. Автоматична коробка передач у автобуса була замінена механічною.

Здешевлені і деякі деталі салону – так в ЛАЗ-А183F0 відсутні кнопки сигналу водієві на поручнях, а замість цільної лінії світильників встановлені дешеві одинарні. Відсутній фальшдах, але, на жаль, вентиляційні люки в автобусі так і не з’явилися, за винятком двох невеликих аварійних люків в передній і задній частинах салону. На відміну від ЛАЗ-А183D1, в салоні ЛАЗ-А183F0 34 місця для сидіння, а загальна кількість місць – 100. Кабіна водія відокремлена від салону повної перегородкою.

ЛАЗ-А183F0 призначений, в першу чергу, для обласних центрів України, які не в змозі дозволити собі закупівлі дорогих ЛАЗ-А183D1.

загрузка...
Еще одна новость

Представлен родстер Nissan Leaf

27.05.2018 г. в 08:02,

Популярный электрокар потерял крышу в честь праздника, и пока нет никаких причин считать, что такая машина попадет в серию. Этот кабриолет, как и вчерашний пикап, построенный на основе спортивной Honda Civic Type R, изготовлен в единственном экземпляре. Он называется Nissan Leaf Open Car. Но в отличие от горячего пикапа, не просто упражнение разработчиков.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як українці ввозять "євробляхи" на окуповані території через Волинську митницю

27.05.2018 г. в 08:02, p-p.com.ua

Не секрет, що автомобілі на "євробляхах" користуються великим попитом на окупованій території Луганської та Донецької областей. Як з'ясувалося, фірми, які займаються пригоном іномарок в Україні, з такою ж готовністю поставляють їх бойовикам і місцевим "правоохоронцям". Про це стало відомо з матеріалів кримінальних проваджень, пише "Антикор". TOUAREG…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть