В одному потоці зняли два однакових авто на єврономерах (Фото)

27.05.2018 г. в 09:06,

Нерозмитнених авто в Україні така кількість, що різним збігам, пов’язаних з ними, складно здивуватися. Тим не менш, є виняткові випадки.

Так, на своїй сторінці в Facebok журналіст Євген Муджирі, опублікував знімок на якому в одному транспортному потоці відображені два однакових авто з європейською реєстрацією – машини однієї моделі, та ще й в однаковому кольорі. Причому в обох є фаркоп для причепа.

Відмінності полягають лише в номерах, а також в тонування однієї з машин. Погодьтеся, не кожен день побачиш таку картину.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперт рассказал, как таможня наживается на автомобилистах

27.05.2018 г. в 09:06, autonews.ua

Я не спец по таможне, поэтому подскажите: почему таможня классифицирует автомобиль с гибридным двигателем по коду УКТЗЕД авто с ДВС? Любой гибрид оборудован электродвигателем и бензиновым двигателем. Об этом написал на своей странице в ФБ глава ВААИД Олег Назаренко. После определенного пробега, когда напряжение в батарее падает, двигатель внутреннего…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЛАЗ-А183F0 – найбільш вдала розробка вітчизняної автобусної промисловості

27.05.2018 г. в 09:06, autotheme.info

ЛАЗ-А183F0 на сьогоднішній день є найбільш вдалою розробкою вітчизняної автобусної промисловості. У той же час через застосування комплектуючих європейських виробників вартість стандартної модифікації ЛАЗ-А183D1 виявилася занадто висока для переважної більшості потенційних замовників. З усіх міст України тільки Київ зміг дозволити собі закупівлі…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть