КрАЗ Modular – новий проект українського модульного позашляховика

28.05.2018 г. в 08:36, autotheme.info

Сьогодні ПАТ «АвтоКрАЗ» активно працює над вантажівками середнього і малого тоннажу. А як щодо компактних багатофункціональних транспортних засобів, які можна було використовувати як позашляховики для активного відпочинку, автомобілі-евакуатори і навіть як броньовані розвідувальні машини.

Виявляється, такий проект є, і називається він «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів».

Основна ідея нового проекту – максимально здешевити виробництво і максимально розширити асортимент модифікацій. Позашляховик із нестандартно великими колесами, в якому передня частина (моторний відсік, лобове скло з передніми стійками і підвіскою коліс), рама і задня підвіска представляє одне ціле. Покупцеві надається можливість змінювати кузови-модулі на свій розсуд, купуючи їх у міру потреби.

А тепер найцікавіше. «Позашляховик KrAZ Modular з модульною системою кузовів» це дипломний проект студента Запорізького Національного Технічного Університету – Володимира Коваля, інформує співтовариство «Українські автомобілі» на своїй сторінці в Фейсбук. Виявляється, його батько працював свого часу на НТЦ «ЗАЗавтотехніка» і Володимир вирішив піти за його стопами. Хочеться вірити, що проект KrAZ Modular отримає продовження.

загрузка...
Еще одна новость

Авто на евробляхах могут легализовать перед выборами

28.05.2018 г. в 08:36, etcetera.media

В преддверии выборов власти могут стать более сговорчивыми в вопросах легализации автомобилей на еврономерах. Такое мнение выразил председатель «Авто Евро Сила» Олег Ярошевич. ПЛАН. По его словам, глава государства и парламентарии будут заинтересованы в решении данной проблемы. «Президентские или парламентские – это политическая игра, и именно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как защитить автомобиль в жару

28.05.2018 г. в 08:36, www.avtovzglyad.ru

В жаркую погоду автомобиль постоянно находится в опасности. Солнце может нанести вред не только ЛКП или отделке салона. Если водитель не обременяет себя правильным уходом за авто — перечень проблем и «летних болезней» машины может достичь огромных размеров. Самая хрупкая вещь в машине — стекла. В жаркую погоду воздух внутри автомобиля расширяется,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть