Легендарний «Запорожець» встановив унікальний рекорд

28.05.2018 г. в 19:25, interfax.com.ua

У Запоріжжі встановили рекорд з пасажиромісткості автомобіля Запорожець – 968м: у салоні розмістилися 17 осіб. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За два попередні роки під час фестивалю запорожці вже встановлювали національні рекорди, масово всівшись в салоні малолітражки. Так, у 2016-му році в Запорожці помістилися 13 осіб, а в 2017-му – 14.

Цього разу запорожцям вдалося побити власні рекорди – до салону Запорожця-968м, прозваного “народним”, вмістилося 17 осіб, серед яких чоловіки, жінки і кілька підлітків.

Зазначають, що в салоні машини було важко дихати, але ніхто не постраждав. Водій машини сказав, що “міг би навіть поїхати, якби один iз пасажирів посунув ногу”.

загрузка...
Еще одна новость

Як розбиваються електрокари

28.05.2018 г. в 19:25, gazeta.ua

Альтернатива двигуну внутрішнього згоряння - електромобіль. Попри те, що в Україні наразі не має масового продажу цих автомобілів, y світі вони набирають популярності. Найбільше електромобілі купують y Норвегії. Це – 20% серед загальної кількості від нових придбаних авто. Це досягнули завдяки компенсаціям на придбання електроавтомобілів від уряду…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Подконтрольный Кремлю куратор безопасности Крымского моста покинул свой пост

28.05.2018 г. в 19:25, ghall.com.ua

Глава «Управления ведомственной охраны Минтранса», структуры Минтранса России, отвечающей за транспортную безопасность Крымского моста и подходов к нему, Игорь Шерстников покинул свой пост. Об этом пишет РБК. Как следует из документа, подписанного новым главой Минтранса Евгением Дитрихом, действие трудового договора прекращено 21 мая по инициативе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть