Українцям пропонують дешеві автомобілі з Грузії

28.05.2018 г. в 20:08, mashyna.com.ua

Найчастіше автомобілі з пробігом приганяють з Євросоюзу та Сполучених Штатів, але мало хто знає, що на грузинському ринку теж є чимало цікавих пропозицій.

Цікаво, що в Грузії можна відшукати досить пристойні екземпляри, які вигідно купувати навіть з урахуванням розмитнення. До того ж, з грузинами легко торгуватись.

Наприклад, в Україні 5-річна Hyundai Elantra коштує в середньому 12-13 тисяч американських доларів, тоді як в Грузії таке авто можна придбати удвічі дешевше! Навіть якщо й розмитнити, то такий «грузин» виявиться значно дешевшим, ніж на українському ринку.

загрузка...
Еще одна новость

Легендарний «Запорожець» встановив унікальний рекорд

28.05.2018 г. в 20:08, interfax.com.ua

У Запоріжжі встановили рекорд з пасажиромісткості автомобіля Запорожець – 968м: у салоні розмістилися 17 осіб. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. За два попередні роки під час фестивалю запорожці вже встановлювали національні рекорди, масово всівшись в салоні малолітражки. Так, у 2016-му році в Запорожці помістилися 13 осіб, а в 2017-му – 14. Цього…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як розбиваються електрокари

28.05.2018 г. в 20:08, gazeta.ua

Альтернатива двигуну внутрішнього згоряння - електромобіль. Попри те, що в Україні наразі не має масового продажу цих автомобілів, y світі вони набирають популярності. Найбільше електромобілі купують y Норвегії. Це – 20% серед загальної кількості від нових придбаних авто. Це досягнули завдяки компенсаціям на придбання електроавтомобілів від уряду…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть