Чому бетонні дороги не стануть порятунком для українських водіїв

29.05.2018 г. в 00:23, www.obozrevatel.com

Жахливий стан дорожнього покриття в Україні вже давно вимагає грамотного підходу до вирішення цього питання. Тож не дивно, що багато із запропонованих варіантів часто носять і спекулятивний характер. Наприклад, це тема з будівництвом бетонних доріг.

Про це в ефірі ObozTV заявив екс-заступник міністра інфраструктури, радник «Укравтодору» Олександр Кава.

“Бетонні дороги в Україні, це тема з великими спекуляціями. Тобто бетонні дороги – це не панацея. Це дорожче, ніж асфальтні дороги, бетонні дороги не прощають помилок при будівництві і для них потрібна зовсім інша система змісту”, – підкреслив він.

За його словами, за активізацією подібних розмов стоять виробники цементу, які безпосередньо зацікавлені в збільшенні обсягів такого будівництва.

“На жаль, зараз в Україні активно діє лобі виробників цементу, які намагаються через різних політиків і громадських діячів просувати тему будівництва цементно-бетонних доріг за бюджетні гроші”, – зазначив Кава.

При цьому радник «Укравтодору» визнав, що в деяких випадках це буває вигідно.

“Наприклад, на півдні країни, де складні погодні умови, де високі температури. І зараз «Укравтодор» в цьому році приступить до будівництва цементно-бетонної дороги від Миколаєва до Кропивницького. Також буде в цементо-бетоні дорога М31 від Решетилівки до Дніпра. Ось це відгалуження від швидкісної траси Київ-Полтава-Харків в напрямку Дніпра і Запоріжжя”, – уклав екс-заступник міністра інфраструктури.

загрузка...
Еще одна новость

Бронеавтомобиль «Варта» прошел уникальные испытания

29.05.2018 г. в 00:23, avtoblog.ua

Государственное Киевское конструкторское бюро «Луч» вместе с иностранными партнерами провело испытание нового боевого модуля. Специалисты конструкторского бюро “ЛУЧ” участвовали в разработке принципиально нового боевого модуля в партнерстве с представителями иностранной компании, которая специализируется на технике данного типа. Новый модуль размещается…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліція вимагає нові дозволи від водіїв

29.05.2018 г. в 00:23, mmr.net.ua

«Рідна поліція ставить нам палки в колеса і не дає нормально працювати! Вони вважають, що трактори повинні літати, і їм не місце на дорогах!», — стверджує в інтерв’ю керівник корпорації «Дніпро» Андрій Душейко. Фермер розповів про випадок, який трапився на одній з дорог місцевого значення, тобто звичайній сільській дорозі. Тоді трактор з сівалкою…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть