В Укравтодорі зробили гучну заяву

29.05.2018 г. в 14:30, mashyna.com.ua

У 2018 році 123 тис. км доріг передано на обласний рівень, розпорядником коштів є облдержадміністрації. Про це повідомив керівник Укравтодору Славомір Новак на спільному брифінгу з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

“На дороги державного значення плануємо спрямувати 18,4 млрд грн, на дороги місцевого – 11,5 млрд. Відповідальність за ремонт і будівництво доріг місцевого значення за керівниками облдержадміністрацій, Укравтодор не є розпорядником коштів, відповідає лише за дороги державного значення”, – наголосив Новак.

За словами міністра інфраструктури, міністерство спільно з Генпрокуратурою посилюватимуть заходи щодо притягнення до відповідальності за неналежне використання коштів чи зловживання.

“Ми бачимо масові зловживання на місцевому рівні, коли в тендерах беруть участь невідомі компанії, які неякісно виконують роботи”, – зауважив Омелян.

З його слів, на рахунках облдержадміністрацій достатньо коштів для ремонту і будівництва доріг, але темпи робіт не задовольняють, особливо у Київській області.

За словами керівника Укравтодору, якщо до 30 червня не будуть підписані договори про виконання робіт, кошти перерозподілять. Серед областей, де повільні темпи, спікери назвали Житомирську, Сумську, Полтавську, Херсонську та Рівненську. Серед лідерів – Запорізька, Тернопільська, Дніпропетровська та Одеська.

За словами міністра, наразі Укравтодор погодив перелік об’єктів для 20 облдержадміністрацій на суму 9,2 млрд грн.

загрузка...
Еще одна новость

Угонщик жестоко пошутил над собственником автомобиля (фото)

29.05.2018 г. в 14:30, autonews.ua

Автомобильные угонщики нередко выходят на собственников украденных машин с целью получения выкупа. Как правило, это сумма в половину стоимости машины. Но не в этом случае. Вор, прикинувшись покупателем, обманул молодого автолюбителя притворившись покупателем автомобилей. Денег, естественно, никто никому не платил. А после ожесточенной переписки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автоподставы: какие водители оказались в группе риска

29.05.2018 г. в 14:30, autonews.ua

Автоподставы на дорогах — часто явление. Это не только прыгающий под колеса пешеход или имитация столкновения. Преступники знают тысячи способов, как выманить у водителя деньги. Но ключевым моментом любой автоподставы был и остается сам водитель. Не секрет, что «развести» получается не каждого. Давайте разберем, как не следует себя вести, чтоб не…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть