Євробляхи визнали небезпечними для пасажирів

29.05.2018 г. в 20:20, autotheme.info

Українцям краще уникати автомобілів таксі на євро номерах. Про це повідомили в Державній службі України з безпеки на транспорті.

Перший заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський каже, що здебільшого служби таксі реєструються як агентства з надання інформаційних послуг, хоча насправді займаються зовсім іншою діяльністю.

Дідківський вважає, необхідно врегулювати діяльність ринку таксі на законодавчому рівні і прописати чіткі правила роботи таксистів.

Крім того, заступник голови Укртрансбезпеки заявив, що не радить користуватись послугами таксистів-євробляхерів: «Я не раджу сідати в транспортний засіб, який не має державної реєстрації. В ті таксі, які мають фішку, але їздять на польських, литовських номерах. Пасажири не отримують гарантії по безпеці».

Нагадаємо, в Україні працює незаконно понад 90 процентів служб таксі.

загрузка...
Еще одна новость

Автоцивілка: від хакерів електронний поліс не врятує

29.05.2018 г. в 20:20, racurs.ua

Недобросовісним страховим компаніям обіцяють перекрити кисень за допомогою більш жорстких правил гри на ринку автомобільного страхування. Закон про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), який регулює правила гри на ринку автомобільного страхування, було ухвалено 2005 року, а оновлювали його востаннє шість років тому.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине делают кузова к французским автомобилям за 10 тыс. долларов

29.05.2018 г. в 20:20, autonews.ua

Компания MPM Motors выпускает седан со спортивным дизайном PS160. Завод в городке Иль-де-Франс произвел около 350 автомобилей, которые реализовали по всему миру. Стоимость небольшая — стартует с отметки в 10 490 евро. Но самым интересным фактом для нас является то, что кузова для PS160 выпускает производственная площадка в Украине! При…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть