В Україні почнуть дешевшати авто: коли це станеться

29.05.2018 г. в 21:14, mmr.net.ua

В Україні можуть спростити умови ввезення старих автомобілів.

У ВР зареєстрували законопроект щодо лібералізації умов ввезення на територію країни старих автомобілів. У документі зазначено, що ставка акцизного збору встановлюються в залежності від робочого об’єму циліндрів двигуна незалежно від року випуску машини.

Зниження акцизу призведе до зниження суми ПДВ, оскільки база його нарахування враховує також суму нарахованого податку.

Проект закону передбачає зниження акцизу для автомобілів з робочим об’ємом циліндрів двигуна не більш як 2200 куб. см і на машини з двигуном внутрішнього згоряння з запалюванням від стиснення (дизелем або напівдизелем).

Певні законопроектом умови пропонується поширити на вже завезені з країн Євросоюзу автомобілі, за умови здійснення їх першої реєстрації протягом трьох місяців з моменту вступу в силу закону.

загрузка...
Еще одна новость

Українцям запропонували вигідну альтернативу традиційним авто

29.05.2018 г. в 21:14, mmr.net.ua

Проект закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні” (реєстр. № 8159 від 19.03.2018 року), поданий народними депутатами України Ніною Южаніною та Робертом Горватом, буде винесений на перше читання в сесійну залу вже найближчим часом. Він…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Євробляхи визнали небезпечними для пасажирів

29.05.2018 г. в 21:14, autotheme.info

Українцям краще уникати автомобілів таксі на євро номерах. Про це повідомили в Державній службі України з безпеки на транспорті. Перший заступник голови Державної служби України з безпеки на транспорті В’ячеслав Дідківський каже, що здебільшого служби таксі реєструються як агентства з надання інформаційних послуг, хоча насправді займаються зовсім…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть