Власники «євроблях» також отримуватимуть «листи щастя»

30.05.2018 г. в 21:30, auto.24tv.ua

Впровадження фото- відео фіксації порушень Правил дорожнього руху буде актуальне і для власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Їм теж надсилатимуть листи щастя.

Запуск системи фото- відео фіксації порушень Правил дорожнього руху буде стосуватись усіх автомобілістів, навіть тих, що використовують авто на іноземній реєстрації, стверджують в МВС.

Начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій повідомив, що в разі виявлення првовопрушення зафіксованого в режимі фото- відео фіксації за участю авто на іноземній реєстрації постанова буде направлена на адресу людини, на яку виписаний страховий поліс. “МСТБУ з надасть нам таку інформацію», сказав пан Криклій.

В той же час в законі “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”, прийнятого Верховною Радою України 21 грудня 2017 року говориться про те, що до адміністративної відповідальності за порушення зафіксовані в автоматичному режимі “…притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України”.

Також в законі детально описаний і сам механізм вручення постанови особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України. Цей обов’язок покладається на органи Державної прикордонної служби України.

загрузка...
Еще одна новость

Коли запрацює автофіксація порушень на дорогах: названо терміни

30.05.2018 г. в 21:30, mashyna.com.ua

Камери автоматичної фото- та відеофіксації порушень Правил дорожнього руху запрацюють наприкінці 2018 року. Першими «листи щастя» отримають жителі Києва. Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій. На першому етапі будуть задіяні 200-300 камер. Протягом наступних років кількість камер збільшать до 3,7 тисяч.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как в Украину попадают «бюджетные» Lamborghini

30.05.2018 г. в 21:30, autonews.ua

Во время проведения мероприятий по отработке рисковых таможенных оформлений в зоне деятельности таможенного поста «Ягодин» была обнаружена попытка незаконного перемещения транспортного средства на таможенную территорию Украины. Об этом сообщает Государственная фискальная служба Украины. Гражданин Украины пытался ввезти в Украину легковой автомобиль…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть