Американці створили автомобіль, який знищує безпілотники на ходу

31.05.2018 г. в 13:27, ukurier.gov.ua

Американська оборонна компанія Sierra Nevada розробила мобільний комплекс X-Madis для боротьби з безпілотними літальними апаратами, який може працювати на швидкості до 80 кілометрів на годину.

Всі існуючі сьогодні установки для боротьби з безпілотними літальними апаратами це або стаціонарні випромінювачі, або портативні рушниці. Використовувати і те, і інше пыд час руху досить проблематично, тому фахівці оборонної компанії Sierra Nevada сконструювали перший в індустрії мобільний антидроновий комплекс, який може знищувати безпілотники на ходу.

Новий комплекс, який отримав назву X-Madis, побудований на базі середнього розміру пікапа Chevrolet Colorado. Система складається з оптико-електронної системи розпізнавання цілей і наведення, обладнання радіоелектронної боротьби і керуючого комп'ютера. Під час руху на швидкості до 80 км / год комплекс може наводити на ціль і утримувати на ній випромінювач електромагнітних завад. Перші випробування системи визнані успішними.

загрузка...
Еще одна новость

Волга Путина продается по цене новой Ferrari

31.05.2018 г. в 13:27, topgir.com.ua

В Санкт-Петербурге на продажу выставлена необычная Волга ГАЗ-21. Дело в том, что этот авто создали специально для Владимира Путина. Это, конечно, не лимузин проекта «Кортеж», но тоже своего рода эксклюзив, который, похоже, оценили на вес золота. Оказывается, в 2004 году Горьковский автозавод собрал для Путина три эксклюзивных ГАЗ-21. Одна из Волг…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Юристы еврономеров объяснили, как на самом деле работают литовские законы

31.05.2018 г. в 13:27, autonews.ua

Юристы «Авто Евро Силы» объяснили, в чем именно инструкция от украинского МИДа, предписывающая таможенникам требовать разрешение на работу в Литве, противоречит литовскому законодательству. Об этом они рассказали в комментарии. Оказалось, что дать автомобиль гражданину Украины литовская фирма может и не трудоустраивая его. А требовать на таможне…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть