Кличко пригрозив київським водіям

31.05.2018 г. в 15:06, kyivtime.co.ua

Одним із завдань столичної влади є впорядкування трафіку на вулицях міста. Допомогти у цьому має новий «Закон щодо реформування сфери паркування транспортних засобів», який у вересні набуває чинності.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі «Сніданку з 1+1».

За його словами, багато стоянок у столиці стоять порожні, бо більшість водіїв керується логікою: чому я маю платити, якщо можу залишити авто будь-де, і мені за це нічого не буде?

Київський міський голова наголосив, що відсутність відповідальності за хаотичне паркування на вулицях міст призвела до критичної ситуації на дорогах.

«Зараз неправильно припарковані авто в багатьох місцях займають по дві смуги руху. Від цього – затори на дорогах. Від цього – проблеми з трафіком. Водії не хочуть платити за стоянку й кидають свої авто абиде. У вересні вступає закон у силу. І можу казати тільки одне: залишати свої авто в місцях, де це заборонено, буде достатньо дорого», – заявив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, нові правила паркування змусять водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, паркуватися в належних місцях. Крім того, переконаний мер, ухвалення закону про паркування дозволить залучити інвестиції в будівництво нових стоянок, зокрема на околицях міст, і наповнювати місцеві бюджети.

загрузка...
Еще одна новость

Самые надежные новые автомобили

31.05.2018 г. в 15:06, autonews.ua

Американское агенство J.D. Power ежегодно составляет список самых надежных автомобилей. По какому принципу его составляют? Все просто: корреспонденты компании опросили 40 тысяч владельцев авто из США на предмет поломок в первый год эксплуатации авто. В результате для каждой модели подсчитали количество отказов на 100 автомобилей. В итоге J.D.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Розкішний Lamborghini не впустили в Україну

31.05.2018 г. в 15:06, mashyna.com.ua

Під час проведення заходів із відпрацювання ризикових митних оформлень Департаментом організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії в зоні діяльності митного посту «Ягодин» Волинської митниці ДФС виявлено спробу незаконного переміщення транспортного засобу на митну територію України. Мова йде про суперкар Lamborghini Huracan Coupe…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть