Відомий автобренд може припинити своє існування

31.05.2018 г. в 17:25, mashyna.com.ua

Напередодні з’явилася інформація про те, що з 1 червня цього року марка Chrysler перестане існувати. Таке рішення прийняли нинішні господарі компанії – FCA. Як відзначають джерела, вже завтра Серджіо Маркіонне, керівник альянсу Fiat Chrysler Automobiles, повідомить цю сумну новину.

Перші згадки про це з’явилися у авторитетному виданні Аutomotive News, яке отримало офіційні коментарі від одного з працівників FCA. Крім того, згідно з цими даними, керівництво альянсу планує вивести Fiat з ринку США і Китаю, збільшивши кількість поставок в Європу і Бразилію.

Гроші, які буде зекономлено завдяки цьому будуть спрямовані на розробку нових моделей Jeep, а також злиття Alfa Romeo і Maserati.

загрузка...
Еще одна новость

Какие упражнения надо выполнить для получения водительских прав?

31.05.2018 г. в 17:25, jurliga.ligazakon.ua

Лицо не допускается к сдаче экзаменов для получения (обмена) водительского удостоверения, если при проведении проверки представленных им документов было установлено, что оно было лишено права на управление ТС. При наличии у такого лица водительского удостоверения должностные лица территориального сервисного центра МВД обязаны сообщить об этом в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Копи пригнали на штрафмайданчик ГАЗ М20 в стилі Аль Капоне

31.05.2018 г. в 17:25, svidok.online

Ретромобіль прибув до сервісного центру МВС для оновлення документів, та копи знайшли у ньому дещо кримінальне. Головний сервісний центр МВС у місті Лисичанську Луганської області повідомив про досить незвичайне затримання. ГАЗ М20 випуску 1954 року мав “збитий” номер двигуна. Двоколірне забарвлення дуже любили американські гангстери 20-х – 30-х…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть