Гройсман змінив дрес-код і поїхав перевіряти якість ремонту доріг

01.06.2018 г. в 11:50, gazeta.ua

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поїхав перевіряти ремонт доріг на Тернопільщину.

Гройсман інспектував ділянку траси траси М-12. Вона одна з найбільших за довжиною — понад 700 км, від Стрия на Львівщині до Знам’янки на Кіровоградщині.

«Направили сюди 800 мільйонів. Цього року зробимо суттєві ділянки. Хочу на власні очі подивитися, хто як що ремонтує. Фінанси є, тендери проведені. Питання тільки за якісним виконанням робіт», — сказав прем’єр.

Загалом ремонт траси цьогоріч обійдеться в 4 млрд грн.

Глава уряду був одягнутий не протокольно — у джинси і синю сорочку.

«Разом зі мною працює пересувна лабораторія — беремо всі проби, визначаємо відповідність дорожніх робіт нашим стандартам», — написав він у Twitter.

загрузка...
Еще одна новость

20 тисяч гривень штрафу за перевищення швидкості — реальність

01.06.2018 г. в 11:50, autotheme.info

Громадянин України, який керував автомобілем “Мереседес-Бенц” був зупинений словацькою поліцією за перевищення швидкості в районі села Орехова, Словачина. У населеному пункті, де максимальна дозволена швидкість складає 50 км/год, водій розігнався до 135 км/год. Українця оштрафували на 800 євро (близько 22 тисяч гривень). Штраф чоловік сплатив…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Систему відеофіксації порушень ПДР в Україні чекає провал

01.06.2018 г. в 11:50, mashyna.com.ua

Система фото- і відеофіксації порушень ПДР, яка повинна запрацювати в Україні вже в цьому році, може виявитися абсолютно неефективною. Вся справа все в головному законі України. На фото і відео можна зняти автомобіль, який порушив правила, але при цьому особистість порушника встановити можна на завжди. Закон про фото- і відеофіксацію пропонує карати…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть