На умовах концесії іноземні інвестори побудують в Україні десять автобанів

01.06.2018 г. в 16:10, 1news.com.ua

В Україні до 2030 року планують побудувати десять автомагістралей на умовах концесії із залученням приватних інвесторів.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

“Наше бачення – 10 автобанів, які з’єднають всю Україну. Вони будуть побудовані за концесійним принципом. Це проекти Київ – Біла Церква, Львів – Краковець, Go Highway, продовження Одеса – Рені до Греції та інші”, – заявив він.

Нагадаємо, що 30 травня Кабінет міністрів затвердив національну транспортну стратегію країни на період до 2030 року, яка визначає пріоритети розвитку галузі.

Планується, що реалізація стратегії сприятиме підвищенню ефективності внутрішніх вантажоперевезень, завдяки удосконаленню відповідної інфраструктури та об’єднання її з міжнародною та Транс’європейською транспортною мережею.

Передбачається, що реалізація стратегії сприятиме інтеграції України в ЄС. Стратегія також передбачає досягнення Україною статусу регіонального транспортного хабу.

Нагадаємо, перший в Україні платний автобан з’єднає Київ та Білу Церкву. Нещодавно, Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє інвесторам не тільки ремонтувати вже існуючі дороги, а й будувати платні.

загрузка...
Еще одна новость

Водії знайшли альтернативу “євробляхам”

01.06.2018 г. в 16:10, ubr.ua

Українські автолюбителі через проблеми з “євробляхами” знайшли новий напрямок поставок недорогих легковиків. Автомобілям на єврономерах ускладнили правила ввезення в Україну, а також досі невизначена ситуація з їх легалізацією. Через це вітчизняні шукачі доступних автомобілів знайшли для себе новий ринок у Північній Америці. Зокрема активно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найкращі автомобілі з механічною коробкою передач

01.06.2018 г. в 16:10, mashyna.com.ua

Здається, що автомобілі з механічною трансмісією йдуть в минуле, стають нішевими, тобто для любителів, що витісняються автівками з автоматичною КПП. Багато “автоматів” сьогодні включають перемикачі – імітатори ручної передачі, але без педалі зчеплення. Колись механічні коробки були ефективнішими ніж автоматичні. Сьогодні вони, звичайно, поступаються…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть