В Україні відкривають унікальний міст

01.06.2018 г. в 21:28, narodna-pravda.ua

Сьогодні Служба автомобільних доріг в Одеській області разом з головою обладміністрації максимом Степановим в присутності президента України Петра Порошенка відкриють міст в с.Паланка, який є важливою частиною М-15 Одеса-Рені.

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці радник Служби автомобільних доріг України Аліса Пивоварчик.

Як зазначається, міст в Паланці розташований в красивому місці поруч з річкою Дністер, але через часті підтоплення і занадто вологий грунт новий міст довелося будувати на 32 палях, що утоплені на 32 метри в землю.

Довжина моста зараз становить 152 метра, а ширина проїжджої частини – 10 м. Раніше міст був коротший, а зараз він здатний навіть витримати землетрус силою в 9 балів. Він розрахований номінально на навантаження в 100 тонн, а при випробуваннях, які проводились нещодавно, витримав навантаження майже в 4 рази більше.

“Таке випробування не проходив навіть той самий Керченський міст”, – наголосила радник.

Як зазначила Пивоварчик, вартість будівництва моста – 112 млн 358 тис. грн, додавши, що на проміжному етапі було виявлено серйозні помилки підрядника на стадії проектування, а тому роботи були припинені. Підряднику довелося виправити свої недоліки, зате фінальні випробування готовий міст пройшов блискуче.

загрузка...
Еще одна новость

МТЗ показал 4-гусеничный трактор

01.06.2018 г. в 21:28, agropravda.com

На праздновании юбилея завода, МТЗ представил новинку – трактора «Беларус-3525» в 4-гусеничной модификации. О преимуществах (и недостатках) 4-гусеничных систем уже не раз рассказывалось. В данном случае производитель использовал гусеничную систему итальянского производства компании Poluzzi Track System. При этом установка гусениц…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало известно, когда на украинских дорогах заработает фото- видеофиксация

01.06.2018 г. в 21:28, www.obozrevatel.com

Все, что нужно знать водителям. В Украине ежегодно тысячи людей гибнут и десятки тысяч получают травмы в результате дорожно-транспортных происшествий. Подавляющее большинство таких ДТП происходит из-за нарушения водителями правил дорожного движения. Чтобы уменьшить количество смертей на дорогах, парламентский подкомитет по вопросам безопасности…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть