Як Україна може стати лідером світового автопрому

02.06.2018 г. в 14:19, autonews.ua

Аналіз, проведений Федерацією роботодавців автомобільної галузі показує – що для реанімування вітчизняного автопрому Україні не вистачає лише зваженої державної політики в цьому напрямку. Переваги, які є, наприклад, у Туреччині (кваліфікована робоча сила, 90% дешевше, ніж в країнах ЄС), і зручна логістика є і у нас, пише autonews.ua.

Експерти вважають, що в України є шанс (можливо, останній) опинитися на гребені хвилі, якщо ми підхопимо електромобільні тренд.

Формула успіху проста – створити умови не гірші, ніж в інших країнах, щоб залучити світові автоконцерни, яким потрібно розширення виробничих потужностей.

Отже, Україні доцільно змінювати існуючий формат автомобільної галузі та брати орієнтир на розвиток електротранспорту, стимулюючи не тільки ринок, але і старт власного виробництва.

Цього виявиться мало, якщо інвестиційний клімат буде відлякувати інвесторів. Тому потрібно створювати умови для розвитку індустріальних парків, ввівши фіскальні та митні стимули для їх учасників.

Також інвесторам необхідні механізми, що компенсують кошти, вкладені ними в Україні в створення інфраструктури. Ще один необхідний крок – лібералізація промислового складання.

Єдине, чого всерйоз побоюються в ФРА – хаосу, створюваного оборотом автомобілів на іноземній реєстрації. Ввезення за низькими цінами старих автомобілів, від яких європейці позбавляються, позбавляє українців стимулу купувати вироблені в Україні нові автомобілі, якщо такі коли-небудь з’являться.

загрузка...
Еще одна новость

Решение по «бляхам» уже есть

02.06.2018 г. в 14:19, autonews.ua

Украинская власть переводит проблему «еврономеров» в политическую плоскость и будет разыгрывать ее как ценную карту перед выборами. К таким выводам подталкивает активность, с какой чиновники самого разного уровня начали обсуждать этот вопрос. Как выяснилось, решение у власти уже есть и оно устроит большинство «бляхеров». Только ждать его придется до…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Непрості правила паркування в Ізраїлі

02.06.2018 г. в 14:19,

Купа машин, вільне місце на вагу золота та захмарні штрафи. Перед парковою слід уважно придивитися до кольору розмітки та нічого не переплутати. Про непрості правила паркування в Ізраїлі, наш міжнародний експерт Максим Хотіленко.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть