Нарешті! Підприємство оштрафували на два мільйони за неякісний ремонт доріг

02.06.2018 г. в 21:10, autotheme.info

У Черкасах підприємство, що виконувало ремонт доріг сплатить два мільйони гривень за неякісно виконану роботу. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Штрафних санкцій на два мільйона гривень за рішенням суду накладено на ТОВ “Управління механізації “Аерошляхбуд”, яке у 2012 році здійснювало капітальний ремонт на семи черкаських вулицях. А саме: вул. Хрещатик, вул. Грушевського, вул. Смілянська, вул. Надпільна, вул. Благовісна, вул. Гагаріна, та вул. Чорновола.

Це підприємство не виконало весь обсяг робіт, закладених за умовами тендеру та підписаних угод. Мова йде про облаштування бордюрів, понижень тротуарів біля пішохідних переходів, асфальтування перехресть тощо.

Натомість ця компанія обмежилась лише укладанням дорожнього полотна. Тобто лише частково виконала взяті зобов’язання.

загрузка...
Еще одна новость

Водія жорстоко покарали за парковку на місцях для інвалідів

02.06.2018 г. в 21:10, autotheme.info

Найчастіше любителів паркування на місцях для людей з інвалідністю можна зустріти біля супермаркетів, бо такі місця найближчі до входу і часто ніким незайняті. Водій позашляховика під’їхав на парковку, нахабно повідкидав фішки на місцях для людей з інвалідністю й припаркував там своє авто. За це герой парковки миттєво поплатився. Нагадаємо,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В США черный бык начал хозяйничать на дороге и пугать автомобилистов (ВИДЕО)

02.06.2018 г. в 21:10, golos.ua

В штате Иллинойс (США) бык, самовольно покинувший ферму, начал хозяйничать на дороге и пугать автомобилистов. Об этом передает ресурс UPI. Как видно на видео, снятом регистратором, животное без страха ходит по дороге, блокируя движение транспорта, однако, завидев фермерскую машину, пускается наутек. Местному ковбою пришлось попеть, чтобы вернуть…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть