Стало відомо коли можуть вирішити проблему автомашин з єврономерами

03.06.2018 г. в 16:43, fakty.ictv.ua

Проблеми автомобілів з європейської реєстрацією можуть вирішити до кінця 2018 року. Про це заявив голова громадської організації “АвтоЕвроСила” Олег Ярошевич в інтерв’ю “Факти. ICTV”.

“У нас є дуже унікальний шанс – домогтися результату саме до кінця цього року – початку наступного”, – сказав він.

В Україні пропонують скоротити акцизні ставки на ввезення автомобілів на іноземних номерах. Крім того, посилити покарання за нелегальне ввезення машин і порушення митних правил.

“Діючі акцизні ставки розроблялися тоді, коли розвивався автопром, був інший курс долара та економічна ситуація. Нова шкала акцизних ставок потрібна, щоб привести рівень сплати податків ближче до сучасних умов. Зараз документ перебуває на розгляді в уряді. Чиновники повинні підрахувати, як нові ставки вплинуть на бюджет. Якщо розроблену версію законопроекту узгодять, за нові правила можуть проголосувати вже на поточній сесії”, – каже голова податкового комітету Ніна Южаніна.

Сьогодні на новий автомобіль об’ємом двигуна 1600 куб. см потрібно заплатити акциз 427 євро. За новими правилами – 150 євро. За таку ж машину віком до п’яти років зараз платять 2629 євро, після нововведення – 300 євро. За машину старше п’яти років платять акциз 3906 євро. За новими правилами платитимуть 750 євро.

Крім того, чиновники пропонують змінити покарання за порушення правил. Адже за ввезення в Україну авто на єврономерах і його передачу в треті руки загрожує штраф 17 тис. грн. За проходження реєстрації не у визначений термін — штраф від 85 до 170 тис. грн. Причому штраф або позбавлення водійських прав на рік загрожує водіям, які сіли за кермо неоформленої машини.

“Якщо законопроект приймуть, то зміняться правила для оформлених на фірми машин. Зараз, якщо автомобіль належить литовській компанії, українець може отримати довіреність і їздити на ньому цілий рік без реєстрації. Пропонують цей термін скоротити до 10 днів”, – каже юрист Олександр Плахотник.

загрузка...
Еще одна новость

На двадцятирічне Ferrari за 2,1 млн вишикувалась черга із заможних українців

03.06.2018 г. в 16:43, auto.24tv.ua

Заявки на купівлю цього авто на аукціоні за перші три дні вже подали 15 осіб. На аукціоні заставного майна СЕТАМ 29 травня був виставлений автомобіль Ferrari 456 GT з початковою ціною 2 157 659 грн. За три дні поторгуватись за неї виявили бажання вже 15 осіб. Згідно умов аукціону, щоб взяти участь у ньому, потрібно внести заставу у 107 882.95…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Омелян рассказал, когда в Украине исчезнут автобусы

03.06.2018 г. в 16:43, delo.ua

Министр инфраструктуры считает, что к 2030 году в Украине исчезнут маршрутки и автобусы, а вместо них курсировать будет только электротранспорт. Министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян, представляя Национальную транспортную стратегию Украины 2030 в рамках Ukrainian Ports Forum-2018 в Одессе, анонсировал отказ от автобусов до 2010 года.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть