Автоімпортери виступили за амністію для «євроблях»

03.06.2018 г. в 22:16, autonews.ua

Група компаній АІС, що займає значну частку в продажах на українському ринку нових і старих автомобілів, виступила з несподіваною заявою: вони виступають за якнайшвидшу амністію для «єврономерів». Повний текст заяви оприлюднили Autonews.ua.

Зокрема, йдеться про підтримку ініціативи Кабміну по розробці законопроектів, які дозволять провести «податкову амністію» ввезених і експлуатованих в Україну автомобілів.

Також імпортер підтримує ініціативи і пропозиції зацікавлених сторін, які знизять податкове навантаження на вартість нових і вживаних автомобілів, для того, щоб зробити автомобіль більш доступним товаром для придбання.

«Активний розвиток цивілізованого вільного і конкурентного ринку вживаних автомобілів дозволить запропонувати українцям широкий вибір недорогих, надійних б/у автомобілів і гарантувати безпеку і комфорт проведених угод, пропонувати широкий набір додаткових послуг (кредит і лізинг на б/у, трейд-ін, страхова гарантія від поломок і цілий ряд інших)», – йдеться в заяві.

Функціонування в єдиному законодавчому полі всіх учасників авторинку, а найголовніше – всіх автовласників – основа безпеки на дорогах і національна безпеки в цілому.

Група компаній АІС закликає Кабінет Міністрів України, профільні комітети Верховної Ради прискорити роботу, провести узгодження і прийняти відповідні законопроекти по податкової лібералізації автомобільного ринку.

Також в АІС офіційно заявили, що не блокують рішення цих проблем. Серед основних причин були вказані:

– частка АІС на ринку нових легкових автомобілів становить менше 5%, таким чином, компанія не є вигодонабувачем обмежень на імпорт б/у автомобілів;

– АІС активно розвиває напрямок бізнесу автомобілів з пробігом і безпосередньо зацікавлена ​​в його стабільному розвитку і зростанні;

– АІС не проводить ніяких дій щодо законодавчого лобіювання, доказом чого є відсутність чинних законів або законопроектів, які б створювали нерівні умови або обмеження для учасників авторинку.

Дана заява є офіційною позицією Групи компаній АІС.

загрузка...
Еще одна новость

Російський вчений сказав, коли на Кримському мосту можна буде ставити хрест

03.06.2018 г. в 22:16, zik.ua

Об’єкт не повинні були будувати через невідповідні геологічні умов, зазначив експерт. Старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук Юрій Медовар вважає, що на побудованому РФ мосту в захоплений Крим над Керченською протокою після першого природного катаклізму можна буде ставити хрест. Геологічні умови не дозволяють…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ram анонсировал серийный выход пикапа Rebel TRX

03.06.2018 г. в 22:16, dni24.com

Представители альянса Fiat Chrysler Automobiles сообщили о планах по запуску в серийное производство пикапа Ram Rebel TRX. Впервые о пикапе Ram Rebel TRX начали говорить ещё в 2015 году, а спустя год разработчики презентовали прототип нового автомобиля. Концептуальная модель была представлена с силовым агрегатом производительностью 575 лошадиных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть