Які махінації з паливом проводять на заправках

04.06.2018 г. в 13:35, ranok.ictv.ua

Бензин дорожчає щороку, але чи змінюється його якість? Ми разом з нашим постійним експертом Максимом Несміяновим перевірили три столичні заправки. Шукали підтвердження якості бензину, дотримання норм пожежної безпеки та відсутність махінацій, а натомість знайшли багато цікавого.

Заїжджаючи на заправку, зверніть увагу на стелу з цінами. Бачите, що вартість дизелю або бензину відрізняється на 3-5 гривень? Готуйтеся до обману: або недjлив, або бодяга. Це суперечить здоровому глузду, адже така ціна виходить нижчою, ніж під час закупівлі оптом.

Придивіться до паливно-роздавальних колонок. Якщо вони старого покоління або досить поганенько виглядають – це має вас насторожити. Вони найзручніші для махінацій із паливом. Підкрутити недолив на такій автоматиці дуже легко.

Відповідно до держстандарту, наявність опломбування свідчить, що бензин справжній, не розмішаний. І свідчить про те, що цю заправку перевіряють хоча б один раз на півроку.

Якщо бачите розламані шланги, старі колонки, відсутність пломб – якість бензину вам тут не гарантують.

Наступний крок – це перевірка документів. Не соромтеся і наполягайте, щоб вам показали паспорт якості палива. Із нього ви дізнаєтеся, звідки та коли завезли бензин.

загрузка...
Еще одна новость

Стало відомо, коли можуть вирішити проблему машин з єврономерами

04.06.2018 г. в 13:35, fakty.ictv.ua

Проблеми автомобілів з європейської реєстрацією можуть вирішити до кінця 2018 року. Про це заявив голова громадської організації “АвтоЕвроСила” Олег Ярошевич в інтерв’ю “Факти. ICTV”. “У нас є дуже унікальний шанс – домогтися результату саме до кінця цього року – початку наступного”, – сказав він. В Україні пропонують скоротити акцизні ставки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Старый Москвич продают по цене нового Mercedes S-Class

04.06.2018 г. в 13:35, autotheme.info

В Питере на продажу выставлен старый седан Москвич 1999 года. Цена авто шокирует, ведь купить Москвич предлагают за 8 млн. рублей ($128 тыс.). Дело в том, что на продажу выставлен редкий Москвич 2142 «Иван Калита». В 90-х его выпустили ну очень ограниченной серией (хотя это все равно не оправдывает заоблачную цену автомобиля), — пишет ТЖ. Конкретно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть