Українських водіїв чекають суди через нові правила

04.06.2018 г. в 21:46, narodna-pravda.ua

Депутати українського парламенту пропонують внести суттєві поправки в закон «Про паркування», ще до вступу його в силу. Зокрема йдеться про внесення змін до суті поняття «послуги паркування».

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникнення в них сторонніх» осіб, а й за їх збереження і цілісність. Для цього суть поняття “паркування” фактично хочуть прирівняти до терміну “зберігання”. Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язана видати автомобіль власнику на першої його вимоги.

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть в тих випадках, коли його власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної оплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Іншими словами, якщо проект буде прийнятий в сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за парковку. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчику не можна.

загрузка...
Еще одна новость

Радиоактивная дорога: в Каменском асфальт латали отходами химпредприятия – люди в панике

04.06.2018 г. в 21:46, www.segodnya.ua

В Каменском Днепропетровской области дозиметристы зафиксировали излучения с превышением нормы. Просто на дороге. Откуда источник и почему местным захотелось проверить радиационный фон – расскажет корреспондент «Сегодня» Наталья Гусак. Чернобылец Николай Нещерет весной инициировал проверку радиационного фона в родном Каменском. В городе долго работал…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Skoda презентувала несподіваний кросовер Sunroq

04.06.2018 г. в 21:46, mmr.net.ua

Компанія Skoda представила кросовер-кабріолет Sunroq. Це остання робота студентів технічного училища чеського бренду в Млада-Болеславі. Автомобіль побудували в єдиному екземплярі на базі звичайного паркетника Karoq. Учні не просто відрізали дах серійному кросоверу: переробці піддалися бампери, двері, передні і центральні стійки, кришка багажника.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть